SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potężny zestaw witamin

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
Witam! Proszę oceńcie czy dobrze rozpisałem stosowanie poniższych leków:

Cerutin (1kaps. rano i wieczorem)
Filomag B6 (1kaps. rano i wieczorem)
Aspargin (1 kaps. rano i wieczorem)
WMC (1kaps. dziennie)
Omega-3 (2kaps. 3 razy dziennie)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
No jestem nerwowy . Olimpowskie wychodza 0.90 zl za kapsa a bio-tech 0.30 a ma sklad prawie identyczny. Tu decyzja nalezy do ciebie,te , ktore ci podalem to sa najczesciej wybierane witaminki

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
Odświeżam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
ale dobrze w jakim sensie?

chory jestes?

omega to nie lek

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
Chory nie . Są to witaminki, które będę brał w czasie suplementacji. Szkoda, że u mnie w aptece nie dostałem zincas forte . Myślę, że powyższy zestaw witamin wystarczy . A wy jak sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Potężny zestaw witamin? To co napisałeś? Oj chłopie poczytaj więcej tematów na tym forum

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Kazam za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
djfafa - napisałem tak aby tamat zaciekawił innych !!!. Jakbys chcial wiedziec siedze na forum juz dosc dlugo wiec wypraszam sobie takie odzywki.

Dobra, nie chcecie sie wypowiadac ok. Sadze, ze dobrze rozpisalem dawkowanie witamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
Kojuuuu - testowałeś, któryś z tych zestawów? Który szczególnie byś polecił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
To sa zwykle witaminy Ja biore od jakiegos czasu te z Bio-techu i nie choruje. Jest tam 100 kapsulek za 30 zloty = 30 groszy za jedna, Universala tez w takiej samej cenie, a Olimpu 26 zloty i 30 dni wiec wychodzi kolo 0,90 zlotego za kapsa. Wybierz, ktore uwazasz ;] To sa witaminy wiec nie odczujesz roznicy jak po stacku czy no-boosterze.

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
Witaminy które wymieniłem na początku tematu kosztują tyle samo co te wymienione przez Ciebie (oczywiście bez omega-3, bo to nie witaminy), a dodatkowo plusem jest, że nie płacę za przesyłkę !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PEAK X-Blast OPINIE

Następny temat

co po CP ?

WHEY premium