SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony? A może potężny booster teścia?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 276
Witajcie. Jestem tutaj nowy ;)
Pewnie jeszcze zanim do końca przeczytacie to pewnie będziecie chcieli abym wypełnił jakaś ankietę albo podał wymiary oto ;) nie wiem w którym miejscu i jak to zrobić więc podam tutaj. Ale do rzeczy. Przeczytałem świetny temat z waszego forum , mianowicie ten https://www.sfd.pl/Hardkorowy__NIE_HORMONALNY__zestaw_suplementów!-t638787.html , i strasznie zainteresowały mnie suplementy , a najbardziej Booster Testosteronu, i zacząłem wszystkie sprawdzać z listy po kolei, i natknąłem się nawet na takie koltore w swoim składzie o prócz, pięknych ziółek, miały także, jakieś dziwne 76literowe łamańce, doczytałem się po składzie że to jakieś prohormony, zacząłem czytać o tym i okazało się że wiele z nich jest nawet bezpieczna
Zainteresowałem się tym. Po 3 latach treningow, męczarniach ze zbudowaniem masy ( na ogół tylko zalewam się łojem, aktualnie jakieś 15kg nadwagi), nawet gdy redukowalem, (przychodziło mi to dość łatwo, lubię stosować keto, 2 razy w roku) to ilość i jakość tych mięśni, była mizerna, co tu dużo mówić, no mało mięcha strasznie. Czy ktoś mógłby mi polecić coś ala te prohormony? Albo ewentualnie przybliżyć jakoś temat? Nie znam się na tych całych Odblokach, więc moze bez tego by się obyło?
Obczajalem TRENATESTIN podobno super sprawa, oprócz 2 ziół ma jakiś kompleks 19norDHEA, albo Thermolife T ból ten z kolei całkiem ziołowy ale z jakimiś EKDYSTERONAMI, tylko już go na rynku nie ma ;( Możecie polecic coś co zbuduje trochę mięśni, a co jest na pograniczu legalności? Oczywiście zdrowie najważniejsze. Myślę też nad zakupem, inhibitorem atomatazy oraz kortyzolu, fajnie gdyby ten teść był podwyższony to i lepsze rezultaty nie prawdaż?

Wiek 29
Wzrost 182
Staż na siłowni 3 lata
Waga 90
Biceps 41
Klatka 107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Cześć!

Widzę tutaj kilka rzeczy na które warto zwrócić uwagę zanim zaczniesz brać prohormony, które są bardziej niebezpieczne od sterydów, gdyż zostały mniej zbadane i nie do końca wiemy jakie skutki ze sobą niosą.
Pierwszą rzeczą na którą należy zwrócić uwagę to trening. Jeżeli trening jest kiepski, niewystarczająco ciężki, ani też nie daje odpowiedniej stymulacji dla mięśni by rosły, to nie ma co oczekiwać wzrostu. Najlepszy wzrost uzyskasz dźwigając w przedziale 80-90% maksymalnego ciężaru.
Kolejną rzeczą jest dieta. Jeżeli jest dobrze ułożona, nie powinna powodować "zalewania". Natomiast jeżeli to powoduje, to znaczy, że albo jesz zdecydowanie za dużo albo możesz mieć problemy zdrowotne.
Trzecia rzecz jest związana z drugą, nie potrzebujesz węglowodanów aby budować mięśnie.


Zatem zamiast brać się za prohormony powinieneś:
- Ułożyć solidnie żywienie - odpowiednia kaloryka i podział makroskładników.
https://www.sfd.pl/-t276436.html - Wzór na zapotrzebowanie kaloryczne.
https://www.sfd.pl/-t1135388.html - Źródła węglowodanów w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135440.html-  Źródła białka w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.

- Ułożyć solidny trening:
https://www.sfd.pl/art/Trening/Masa_mięśniowa__budowanie_muskulatury-a2428.html
https://www.sfd.pl/art/Trening/Trening_nie_przynosi_efektów._Brak_postępów_w_obecnym_planie_treningowym-a5150.html

- Wykonać badania i sprawdzić czy wszystko jest ok.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Witaj,
uzupelniajac moja wypowiedz z
https://www.sfd.pl/***_Hardkorowy__NIEHORMONALNY__zestaw_suplementów!-t638787-s55.html#post-19539926
oraz to co kolega wyzej napisal

przede wszystkim pelna diagniostyka,
poziom testa calkowitego i wolnego, estro, prolaktyna, progesteron opcjonalnie Shgb i mozna pomyslec nad zabawa w "mocniesze" zabawki.

Tak to nie ma sensu sie bawic w szczegoly i od ranu mozna wejsc na cykl chociaz i to wymaga szczegolowych badan i kontroli organizmu i tego co sie dzieje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 276
Planuje zrobić badania jak najszybciej ale ta pieprzona pandemia już mnie wykańcza wiecie jak jest w szpitalach, dodatkowe utrudnienie że mieszkam na malutkiej wsi. Prohormony są bardziej szkodliwe od sterydów? Słuchajcie moim celem nie jest start w zawodach kulturystycznych ani bycie szerokim jak szafa i ważącym 150 kilo bo uważam to za obrzydliwe. Moim celem jest naturalną ładna sylwetka, poprostu, trochę większa niż obecnie, np chciałbym mieć biceps zamiast jakiś 39cm na redukcji na czysto, jakieś 43 na czysto, klatkę piersiową jakieś 115cm zamiast 105 które mam obecnie i tyle, wiec tu nie chodzi o jakieś kolosalne rozmiary,wolałbym ni brać strzykawek metaanabolikow i strzykawek bo się ich po prostu boje, a po drugie chyba bym się wstydził że rozroslbhm się tak bardzo nienaturalnie że każdy by to zauważał i wytykał mi palcami, może w takim razie są jakieś środki z "pogranicza" albo jak najmniej szkodzące zdrowiu, albo nie jakoś tak strasznie silne że przybiore 10kg w miesiąc ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 276
Kolejną rzeczą którą sie boje, są historie że jak się odstawia strzykawy to następują niemiłosierne spadki, i totalne uzależnienie od siłowni żeby one nie nastąpiły, lubię trenować ale prowadzę takie życie że czasami mam takie wyjazdy delegacje itp że nie ćwiczę jakieś 3, 4 miesiące w ciągu roku, a po opowieściach kolegów z siłowni którzy brali, to wszystko spada, więc nie chciałbym zbudować postury Herkulesa, żeby potem w ciągu kwartału wszystko spadło i żebym wyglądał jak oświęcimiak, (znam gościa który dokładnie tak miał), dlatego wiecie może co delikatnego można wziąć aby utrzymać takie efekty jak w poście wyżej? No i co robić aby z powrotem bo zbudowaniu mięśni nie stać się szkieletem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 276
Ma ktoś jakieś wiadomości o atym Thermolife T Bol? Czytałem opis IE i każdy mówi że coś zaj**istego. Tylko że nie ma tej firmy już na rynku? Firma Thermolife nie ma Już chyba nawet strony internetowej, a sam T ból wiem śmieje tylko na ulicach w archiwum allegro sprzed 10 lat ;( ma ktoś jakieś i do? Może istnieje jakiś booster o podobnym albo takim składzie? A może firma zmieniła nazwę i produkuje to samo pod innym szyldem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Ułożyłeś sobie wszystko już? dietę i trening że chcesz mieć booster? Postaraj się najpierw działać zgodnie z planem, a później jak efekty będą mizerne próbować coś dodać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 276
Tak kupiłem dietę i plan treningowy, stosuję go od 3 miesięcy, widać rezultaty szczególnie w barkach ale są niewielkie, nie stosowałem nigdy wcześniej niczego takiego a czuje że to miałoby potencjał,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Bo rezultaty w budowie ciała widać po roku konsekwentnej pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 276
Boże przecież mówię że trenuje od 3 lat, jeżeli, nie ma Pan nic sensownego do dodania w sprawie kilku pytań które są umieszczone powyżej w długim poście, to proszę nie dodawać odpowiedzi, mija się to z Celem. Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Goliat1997
Tak kupiłem dietę i plan treningowy, stosuję go od 3 miesięcy, widać rezultaty szczególnie w barkach ale są niewielkie, nie stosowałem nigdy wcześniej niczego takiego a czuje że to miałoby potencjał,

Goliat1997
Boże przecież mówię że trenuje od 3 lat, jeżeli, nie ma Pan nic sensownego do dodania w sprawie kilku pytań które są umieszczone powyżej w długim poście, to proszę nie dodawać odpowiedzi, mija się to z Celem. Dziękuję


Trenujesz od 3 lat czy uczęszczasz na siłownię od 3 lat? W poście powyżej napisałeś, że plan treningowy masz od 3 miesięcy, zatem warto uściślić swoje odpowiedzi. Do tego posta się odniosłem, poza tym z Twoich wypowiedzi wynika, że chcesz znaleźć środek, który pomoże Ci skrócić drogę do dobrej sylwetki. Środki, o których piszesz robią większe spustoszenie w organizmie niż sterydy, a po ich odstawieniu mogą pojawić się poważne problemy natury hormonalnej, dlatego zachęcam uzbroić się w cierpliwość i podążać zakupionym planem oraz dietą przez dłużej niż 3 miesiące.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

rozpis supli

WHEY premium