SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

odzywki dla nieletnich

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29005
nic mu sie nie stanie
najwyzej zostanie bigorektykiem

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69
BIGOKTO????????????????
Przestraszylam sie!!!!!! Mozesz cos wiecej?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41203
Spokojnie nic mu nie będzie.Wszystkie suplementy podlegają kontroli i nie wpływają negatywnie na organizm chyba że w sporym przedawkowaniu tak jak np.kawa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69
ufffff! Ta odpowiedz pozwoli mi dzisiaj zasnac :)
Bardzo Wam wszystkim dziekuje
Krystyna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11076
bigorektyk to po prostu ktoś, komu obecna sylwetka nie odpowiada i dąży wszelkimi siłami do jej poprawy, w sumie 90% ćwiczących to bigorektycy, więc nie ma się czego obawiać .

aha, i zawsze warto wiedzieć jakim planem trenuje syn. jeśli możesz - poproś go o rozpisanie na forum, bo zawsze może ćwiczyć niezbyt rozmyślnie, a to nie ma dobrych skutków.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapadnięta, krzywa klatka piersiowa. Pomocy

Następny temat

4 lata ! sutki

electro
Polecane artykuły