SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś dla Ciebie i dla niego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
Witam
Kiedyś się Was pytałem co zrobić aby skóra nie pękała podczas treningów i dostałem mnóstwo odpowiedzi , co do nie których się dostosowałem ale nie dały one zamierzonego efektu. Jako że dosyć przesadnie dbam o swoje ciało wreszcie udało mi się zachamowac i zminimalizować dręczącą mnie rzecz !!

Chciałbym się podzielić z Wami pewnymi ciekawymi spostrzeżeniami. Pewnie każdy z Was miał problemy z rozstępami Jak wiemy do dnia dzisiejszego nie wymyślono czegoś racjonalnego, aby usuwało je (nie wspominam o kure-o drogich zabiegach) Jako że miałem problem z rozstępami …pękająca skóra podczas treningu ….szukałem jakiegokolwiek sposobu aby zminimalizować ową sytuacje. Używałem paru maści ,ale efekt był mizerny . Przechodząc do meritum kluczem w tej całej zabawie u mnie okazało się po każdym treningu prysznic(raz zimny raz ciepły) oczywiście każdy powie , że nic nowego nie napisałem ,ale to nie koniec lecimy dalej w czasie prysznica szorstką gapką masowałem miejsca narażone na rozstepny albo już istniejące ….dalej….po każdym prysznicu nie wycierając skóry z wody smarowałem pewną miksturą którą sam ją sobie banalnie prosto przyrządziłem. Efekty kuracji były znakomite a mianowicie:
-skóra zwiększyła swoją elastyczność ,ujędrniła się ,jest gładka jak pupcia niemowlęcia .
-stare rozstępy zmniejszyły się i są mało widoczne .

No to na tyle dodam jeszcze że smaruje się przed siłą ta mikstura i zaraz po. Zajmuje mi to raptem razem około 10 minut

Pewnie jesteście ciekawi, jaka to miksturka już pisze:
-Krem z mocznika pamięci Holdera
-Oliwka bambino
- Według uznania jakiś balsam do ciała zawierający wit A i C
- Maść z Elastyną i Kolagenem : może być z Soraji

Proporcje według uznania . W mojej miksturce najwięcej znajduje się mocznika i elastyny i kolagenu ..ale tak jak napisałem twórczość dowolna. Koszt tej maści jest nie jest drogi ..jest bardzo wydajna i naprawdę działa , mi przyniosła zamierzony efekt !!

Profilaktycznie wcinam jeszcze :
Witamine A, E oraz Cynk

Ciekawostkę dodam , że moja była laska podkradała mi ową miksturę na cellulitic i powiem szczerze że na właśnie oczy widziałem różnice przed i po !! Wiec drodzy Panowie możecie zrobić sobie dobrze jak i również swoich kobietą …a na pewno się Wam odwdzięczą


A i jeszcze jedna sprawa bo pewnie ktoś zapyta dlaczego smarujemy się ta maścią na mokrą skórę Mianowicie po takim boskim prysznicu kiedy skóra jest dobrze nawodniona potrafi dziesięć razy więcej składników odżywczych przyjąć niż gdyby była SUCHA!!! Pozdrawiam wszystkich wszystkich dziale URODA !!

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
dore napewno sie przyda.

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
podałbyś skąłdniki tej mści holdera

bo mam urwanie głowy straszne i nie chce mi sie juz nawet szukac tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
bubby widziales co napsialam w jakims twoim temacie?? o tym preparacie do uszu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
nie


juz tak

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2006-09-04 21:41:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
przyda sie

wydrukuje i kiedy rpzeczytam to


a ten skład jak ktos ma to niech wklei please bo neichce mi ie wertować topicu bo jak dobrze pmietma jest on gdieś na dalszych stronach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
z tym mocznikiem to ktoś ostatnio pisał że sa jakies problemy chyba jeden składnik już nie jest przepisywany czy coś taiego ja miałem zapas mocznika a z drugiej strpny jest bardzo wydajny pozdro

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak obnizyc temperature 37,5 , nie znajac przyczyny

Następny temat

Odzywki a tradzik

WHEY premium