Mieszkam obecnie w Szkocji. Będę zamawiał suplementy z fasta, jednak nie ma obecnie na forum żadnych świerzych informacji: czy nadal są takie problemy z oczekiwaniem jaki niegdyś. Ludzie czekali miesiąc lub dłużej na dostawę.
Z fasta odpisali mi, że zazwyczaj dochodzi w ciągu 3 dni. Wątpliwe żeby powiedział całą prawdę.
Zamówienie całkiem spore:
- Epithane
- 6-oxo
- Hyperdrol
- Green Magnitude
- No-xplode
- Syntha-6
- Musclemilk
- Cytogainer
.....zastanawiam się nad pierwszym Epi - duże prawdopodobieństwo na zatrzymanie paczki?
Z fasta odpisali mi, że zazwyczaj dochodzi w ciągu 3 dni. Wątpliwe żeby powiedział całą prawdę.
Zamówienie całkiem spore:
- Epithane
- 6-oxo
- Hyperdrol
- Green Magnitude
- No-xplode
- Syntha-6
- Musclemilk
- Cytogainer
.....zastanawiam się nad pierwszym Epi - duże prawdopodobieństwo na zatrzymanie paczki?
Krzysztof Piekarz
zamawiałem najtańszą opcją DPI, co do Epi też mnie to zastanawiało i dlatego się nie zdecydowałem na nie