Co myślicie o dawkowaniu kreatyny w taki sposób :
DT : 2.5g rano, 2.5g przed treningiem i 5 po treningu
DNT : 5 g rano
??
dodam ze ważę 65kg.
DT : 2.5g rano, 2.5g przed treningiem i 5 po treningu
DNT : 5 g rano
??
dodam ze ważę 65kg.
Krzysztof Piekarz
