SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co o tym sądzicie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 263
Co myślicie o dawkowaniu kreatyny w taki sposób :

DT : 2.5g rano, 2.5g przed treningiem i 5 po treningu

DNT : 5 g rano

??

dodam ze ważę 65kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79786
nie ma po co rozkladac na 3 porcje
daj 2 porcje po 4-5g kretayny
i przyloz sie do michy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 263
Z "michą" to słuchaj nie ma problemu, powiem tak, jem dużo a tego nie widać.

I właśnie ciekawi mnie czy lepiej jest dostarczac organizmowi kreatyne na bierząco czy dwa razy ale konkretną ilośc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79786
bez obrazy, ale patrzac po profilu to z micha dobrze nie jest
nie tyle chodzi o ilosc jedzenia co o jakosc
no chyba ze masz zamiar powiekszyc obwod pasa, to jedz byle co, byle duzo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 263
No to też by mi sie troche zdało na początek. (chyba)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 263
Ale uwierz mi że dobrze jest ;D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART] Twoja redukcja na suplementach by fuckmaster

Następny temat

Co dla mnie

electro
Polecane artykuły