SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co o tym sadzicie jak to brac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yo
zakupilem od kumpla zestawik po okazyjnej cenie (bo starsza znalzla mu w domu i chciala wywalic) a ja jeszcze nie mialem stycznosci z tym a cwicze 2 lata.mysle ze czas najwyzeszy cos sprobowac, posiadam takie specyfiki:
-top mass 3kg (bral bym to miedzy posilkami uzupelnienie diety i 40 min po treningu)
-carbo 5kg (zaraz po treningu)
-bcaa( nie wiem kiedy to brac :( )
-kreatyna 600g (30 min przed treningiem i zaraz po z carbo bez fazy nasycenia)
to bym wziol na jeden ''cyklik'' doradzcie czy dobrze co byscie zmienili

Mam jeszcze glutamine 400g ,bialko sp80,aero2 (a to bym wziol jako drugi cyklik tylko jak nie wiem doradzcie aha moge jeszcze wydac okolo 300zl jak bym mial cos jeszcze dokupic piszcie. z gory dzieki!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
te 600g kreatyny mozesz rozbic na 2 cykle spokojnie
ogólnie cykl spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki a co sadzisz o tym drugim jak bys to rozpisal bo zazbytnio nie wiem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
halo ludziska nikt mi nie pomoze nie doradzi ??? w tym drugim przypadku????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie

Następny temat

dla atlety

WHEY premium