SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PARABOLAN 50 co o tym sadzicie i jak działa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4029

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
witam mam pytanko czy ktos brał juz takie cos http://www.probolan50.pl/order.php??z gory dzeki za odpowiedzi i jak to naprawde działa i jakie wyniki osiagneliscie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Było. Tribulus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Martainn a ty to brałęs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Nie, ale brałem różne Tribulusy i wiem jak działają. Jak masz powyżej 25 lat, albo problemy z libido możesz spróbować. W innym przypadku zbędne. A są lepsze i tańsze tribulusy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
mam 24lata i tak weszłęm przypadkiem i chce sie dowiedziec jakie działanie i czy tak jestto dobre jak zachwalaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Działa jak każdy inny Tribulus. Podnosi libido, poprawia samopoczucie itp. Ma tylko kosmiczny opis i tylko to różni od innych tribulusów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
a moze znasz jakies dobre linki kto uklada diety ?tutał wsyałem meil i ani odzewu http://www.darkthorn.republika.pl/dieta_news.htm z gory dzeki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
www.dobierz-diete.pl

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-12-22 10:03:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Martainn dobrze dobie ra ten gosci diete i zna sie na tym?ty masz od niego diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Zna się. Ja współpracuję teraz akurat z kim innym, ale miałem od niego i byłem zadowolony.
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

15 lat a odzywki do treningu silowego

Następny temat

Gain fast

WHEY premium