SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

aminnostar na słowacji

temat działu:

Aminostar

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
Cześć
Widziałem dziś wasz samochód na słowacji i chciałbym się dowiedzieć w jakich miastach macie swoje punkty
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 196
widziałeś naszych kolegów z Aminostaru na Słowacji :) Gdzie mamy swoje punkty? cóż,staramy się docierać wszędzie, skąd Ty jesteś?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
Chuck jak rutkowski..wysledzi wszystko

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
jestem z podkarpacia widziałem wasz samochód w Bardejowie. I jeżeli wszystko pójdzie zgodnei z planem będe odwiedzał Słowacje częściej jak narazie raz w miesiącu tam bywam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4170
Tak przy okazji zupełnie - Jeździsz przez Konieczną od strony Gorlic może?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
nie. Jade na Rzeszów , Miejsce Piastow, Barwinek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4170
To pewnie wiesz, ale uważaj w Miejscu Piastowym. Jakiś czas temu wyłapałem 4 stówy i 10 punktów tam. Jak zjeżdżasz z ronda w stronę Rzeszowa z górki, to byli już niedaleko tabliczki kończącej teren zabudowany. 101/50 mnie chwyciło - nie dali się chłopaki tknąć.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
cb radio jest w samochodzie więc jakieś rozeznanie co gdzie czycha jest
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6663
ostatnio jeździłem tą trasą do dukli i ani razu nie wydziałem niebieskich, więc pewnie to była jednorazowa akcja ale ostrożności nigdy za wiele no i CB też jest całkiem dobrą sprawą

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 109953
Witam!
Ja właśnie mieszkam kilka kilometrów od Miejsca Piastowego tj. w Krośnie i wiem o czym mówisz Bastian To jest ulubione miejsce policjantów , odkąd pamiętam , zawsze lubili tam stać ( od ronda , zjeżdżając z górki po prawej stronie ).Jadąc tamtędy zawsze , noga z gazu i nie raz mi się już udawało :)Więc w Miejscu Piastowym Panowie jeździmy zgodnie z przepisami ruchu drogowego Zdr.

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6663
za to podobno lubią stać przy wjeździe do dukli od miejsca piastowego i to głównie w czwartki tak przynajmniej mówił gość, który tam mieszka

robie swoje, ryzyko jest Moje.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWE produkty w ofercie AMINOSTAR

Następny temat

Dlaczego wlasnie Aminostar!

electro
Polecane artykuły