SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

1 rok cięzkiego zapieprzania i nic w klacie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1187
Jestem tak załamany, ze az nie chce sie zyc. Zapieprzam rok na siłke , z bicepsu i barek jestem zadowolony.Plecy i tric tez ok. Ale klatka praktycznie stoi w miejscu. Wygląda jak u 6 latka. Czemu tak jest

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 67

Wzrost: 180

Cel treningowy: rzezba i masa

Staż treningowy na słowni: 1 rok

Uprawiane inne sporty: rower

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): prawie full

Dieta: ostrowia,ryz, banany, jajka, platki corn flakes, serki danio

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: ostrowia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
Przyczyn może być wiele. Pierwsza, która się rzuca w oczy to słaba waga [ jak ktoś to zauważył wyżej]. Nie masz szansy wyglądać dobrze, przy tym wzroście i przy tej wadze. Na mnie wołają chudzielec. A ważę 83 kg przy tym wzroście.

I kolejna sprawa. Wszyscy ćwiczą klatę, bo myślą, że będą wielcy. Wielkość kryje się w najszerszym pleców. Jeżeli nie masz nóg to czuję, że zaniedbujesz plecy.

Kolejna sprawa, że mogą być błędy techniczne w ćwiczeniach.

I piszesz, że nie chcewsz życ. Bawiąc się w psychologa strzelam, że ćwiczysz za dużym ciężarem. Masz tak wielką motywację, że ciśniesz ile wlezie.

Właśnie od kilku tygodnia u mnie na siłce są takie chrabąszcze. Kolesie ważą po 60 kilo a robią unoszenie przodem na barki takim samym ciężarem jak ja [ wygląda to tak - rozpaczliwe wybicie z nóg, stają na placach, wychylenie do przodu, zero kontroli na ciężarem, w dół ramie opada swobodnie pod ciężarem hantla]. I koleś też się będzie skrżył za miesiąc, że zastój, że nie idzie i czy może kreatyny spróbować a może coś mocniejszego...?

Nie mówię, ży Ty tak robisz.

Ambicja to dobra sprawa. Ale ma pracować dla nas. A nie przeciwko nam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Genetyka

Albo po prostu zbyt jesteś "napalony" na klatke. Jak człowiek czegoś tak bardzo bardzo chce to sama psychika płata figle - poczytaj sobie art'a Krzycha.

Jakim planem ćwiczyłes? Wklej go tutaj.

Ćwiczysz nogi?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1187
Czyli jak mam slabą genetyke to nie mam co cwiczyc bo mi nie urosnie?
plaska 4 serie
skos 4 serie
rozpietki 3 serie
butterfly 3 serie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
butterfly zbędny.

Ale tak - ćwiczyłeś tylko splitem? I zawsze wykonywałes te same ćw ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3343
Eeee przez rok nie zmieniales planu? Klata nie rosla, a ty nie kombinowales?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1187
Plan zmieniam co 2,5 miesiaca.
A co powiecie na to:
plaska 3 s
skos 3 s
rozpietki 3 s
przenoszenie sztangielka 3 s
Podobno przenoszenie jest dobre na powiekszenie klatki(jezeli tak mozna nazwac to co mam).Powiekszy mi sie klatka przy robieniu 3 serii ? Czy lepiej dac 4?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1187
Cwicze splitem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Plan zmieniam co 2,5 miesiaca.
a robisz przerwy regeneracyjne ?

Podobno przenoszenie jest dobre na powiekszenie klatki(jezeli tak mozna nazwac to co mam).
podobno też wyciskanie... itd... mity - na każdego działa co innego.

Powiekszy mi sie klatka przy robieniu 3 serii ? Czy lepiej dac 4?
może warto byłoby odpuścic koleżance klatce troche. używasz hantli ? moze FBW ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1187
Uzywam hantli.Jakbym robił te FBW to mam robic codziennie kazdą partie po 1 cwiczenie i po 4 serie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3343
Cos w tym stylu :) To bys musial ulozyc sam. Nogi cwiczysz? Nie ma to jak pare dobrych serii przysiadow przed klatka :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Poczytaj o FBW. Mogłoby być dobrą odmianą dla Ciebie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny bardzo prosze!!

Następny temat

FBW do oceny.

electro
Polecane artykuły