Witam, cwicze od kilku miesiecy i chcialbym sie poradzic jaka odzywke kupic. Chodzi mi glownie o sile i wytrzymalosc, bo mase swoją mam :)
Proszę o pomoc. Pzdr.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 80
Wzrost: 182
Cel treningowy: no nie wiem
Staż treningowy na słowni: 2 mc
Uprawiane inne sporty: rower, nurkowanie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Proszę o pomoc. Pzdr.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 80
Wzrost: 182
Cel treningowy: no nie wiem
Staż treningowy na słowni: 2 mc
Uprawiane inne sporty: rower, nurkowanie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz