Witam. Jestem nowy i chce przybrać trochę masy mięśniowej. Ćwicze 2 miesiące i jestem z tych "szczupłych" ludzi. Mam bardzo szybką przemianę materi i muszę bardzo dużo jeść. Dlatego ciężko mi przybrać na masie. Jakieś tam efekty zauważam ale są bardzo niewielkie. Doradzcie mi co brać(opócz sterydów), żeby nabrać masy. Myśle nad tym http://www.allegro.pl/item379001574_bialko_kreatyna_carbo_mct_magnum_8ooo_dieta.html ale nie wiem, czy to jest dobre. I jeszcze jedno pytanie czy to dobrze że ćwicze codziennie. Jak nie to dajcie jakiś dobry plan na masę. Mam w domu ławkę poziomą. Gryf prosty łamany i hantle i oczywiście obciążenie. Dajcie jakiś dobry trening na masę. I jeszcze żeby te suplementy były w rozsądnej cenie bo nie jestem przy kasie. Powiedzmy coś w cenie 100zł. Z góry dzięki. Napisałem w dziale dla zaawansowanych bo potrzebuje porad doświadczonych osób. Napiszcie jak najszybciej.
fifhter17
Krzysztof Piekarz
Co do ćwiczenia codziennie to nie za bardzo bo lipa z regeneracja. Najlepiej 3 dni w tygodniu co 2 dzień sobota i niedziela wolne