Ano chciałbym zapytać, czy nie wiecie gdzie w Kielcach jest stójka, w której normalnie są sparingi na treningach. Trenuje już od kilku dobrych lat (jeszcze za czasów Samanty na Zagórskiej, potem boks u Sławka Zaparta) i tam gdzie do tej pory trenowałem było sporo sparingów. Teraz miotałem się troche odkąd nie ma już tych sekcji, ale gdzie bym sie nie pojawil tam treningi koncza sie na biciu na poduchy i łapy. Co to za trening bez sparingów. Nie wie ktoś czegoś w tym temacie? Chodzi mi oczywiście o kick boxing, boks, Thaia. Pozdrawiam
Ano chciałbym zapytać, czy nie wiecie gdzie w Kielcach jest stójka, w której normalnie są sparingi na treningach. Trenuje już od kilku dobrych lat (jeszcze za czasów Samanty na Zagórskiej, potem boks u Sławka Zaparta) i tam gdzie do tej pory trenowałem było sporo sparingów. Teraz miotałem się troche odkąd nie ma już tych sekcji, ale gdzie bym sie nie pojawil tam treningi koncza sie na biciu na poduchy i łapy. Co to za trening bez sparingów. Nie wie ktoś czegoś w tym temacie? Chodzi mi oczywiście o kick boxing, boks, Thaia. Pozdrawiam
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
W Kielcach na pewno jest muay thai przy Seminaryjskiej 5 (w bramie koło tapicera) - ja tam byłam raz na gościnnych występach, to troche posparowaliśmy.
Co do boksu - w Rushh-u byłeś? Z tego co widziałam na eliminacjach MP juniorów w lutym, to raczej treningi nie sprowadzają sie do tarczowania, bo całkiem nieźle nasze Scyzoryki wypadły

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."
http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html
Najlepiej przedzwoń do klubu.
Ewentualnie masz jeszcze klub kickboxu - SKKB na Hożej (tel. 345 66 58), no i wspomniany przeze mnie wcześniej muay thai.
Ja osobiście polecałabym Ci thaia, tam na pewno są osoby powyżej 20stki

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."
http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html
Let's get ready to Rumble!!!
Dopoki Walczysz, Jestes Zwyciezca!!!!!!!!
http://muaythaikielce.com/ (Nowa Strona) http://uk.youtube.com/watch?v=XOnKr5CvbC0
Let's get ready to Rumble!!!
Krzysztof Piekarz