SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks, kick boxing, muay thai - Wieliczka / Myślenice

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Lady M z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 164
Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy są sekcje boksu, kickboxingu lub muay thai w Wieliczce? Mam tam dobry dojazd a chciałbym zacząć trenować lecz nie wiem czy są w Wieliczce taki sekcje i jaka jest o nich opinia. W grę wchodzą jeszce Myślenice.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 238
W Myślenicach w L.O na Kościuszki masz UKS "Barbakan" ew. treningi MMA w Fight Clubie na Kaziemierza Wielkiego...
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 238
W Fight Clubie jest również boks a w Wieliczce działa sekcja bokserska..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W Górniku Wieliczka? Jak coś wiesz o treningach tam to mógłbyś napisać ;p byłbym wdzięczny

Jestem w III klasie gimnazjum i myślę nad szkołą w Myślenicach lub Wieliczce, i również zacząć trenować którąś z wymienionych sztuk walk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Na pewno sekcja boksu działała 2 miesiące temu - na sobocie wiślackiej byli zawodnicy z Wieliczki. Będe z moim wychowankami na sobótce w tym miesiącu, więc postaram się zasięgnąć jakichś informacji - jeżeli będzie ktoś z Wieliczki to napisze w tym temacie czego się dowiedziałem... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Z góry wielkie dzięki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Joeykrol- dowiedziałeś się czegoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
sobótki wiślackie są w każdą ostatnią sobotę miesiąca - jutro zadzwonię do MZB i się zapytam - wieczorem powinienem coś wiedzieć. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Z tego co się dowiedziałem to treningi są cały czas w szkole podstawowej koło cmentarza ( troche nieprecyzyjne te dane). Treningi prowadzą trenerzy Władysław Ćwierz i Bogdan Kalicki. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki, jeśli się dostane do Liceum w Wieliczce to pewnie się zapiszę. A nie wiesz ile się płaci miesięcznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Niestety nie - ale coś mi się obiło o uszy że nie każdego przyjmują - ale pewny nie jestem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztuki Walki BIAŁYSTOK

Następny temat

kick boxing, Warszawa, który z tych klubów?

Zestaw 1