Ilość wyświetleń tematu: 11081

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
Jest sprzedawczykiem jak wiekszosc sedziów i to ze po nim jezdzicie niczego nie zmieni fakt ze to było bardzo podłe a najbardziej wkur**a to ze ciągle sie wypowiada o tym ze popełnił błąd uznajac bramke dla nas

Chwile potem pisze ze polacy to dobrzy ludzie zeby sie podlizac jesli beda chciali to go znajda
...
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
nie przezywajcie juz tego,
teraz juz przpeadlo, dla nas po euro

Zmieniony przez - KafarXXL w dniu 2008-06-16 14:14:47

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
ja bym go katował jak sie da i ile sie da gdybym mial go blizej siebie przyniosl cierpienie Polakom to niech teraz przyjdzie cierpienie do niego

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
...
przyniosl cierpienie Polakom

bez przesadyzmu

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
czy Wy sie dobrze czujecie? ZTo tylko mecz...
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27033
Awans do ćwierćfinału teoretycznie nadal jest możliwy, ale to mało realny scenariusz. Musimy pokonać Chorwatów i liczyć na cud w spotkaniu Niemców z Austrią - mówi Jerzy Dudek, bramkarz Realu Madryt i wielokrotny reprezentant Polski.
- Bardzo rzadko mam kaca, ale po remisie z Austrią wciąż go odczuwam. Ze względu na pierwsze 30 minut meczu może nie powinienem, bo Austriacy zasłużyli na taki wynik, ale decyzja sędziego z ostatniej minuty całkowicie zmienia moje odczucia. Dała ona też kolejny argument w dyskusji, czy warto iść w kierunku powtórek wideo, szczególnie na największych międzynarodowych imprezach - zastanawia się Dudek.

Sędzia Howard Webb, którego bardzo dobrze znam i szanuję, w lidze angielskiej nigdy nie odgwizdał faulu w podobnych sytuacjach. Przez ostatnie 20 minut spotkania faworyzował jednak gospodarzy, szukając sytuacji, po której Austriacy mogliby zdobyć bramkę. W konsekwencji prawdopodobnie wysłał nas do domu. Kto wie, może to zemsta za to, że tylu Polaków przyjechało w ostatnich latach do Anglii? - pyta.

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2008-06-16 17:50:36

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...

bez przesady Chilavert
Polacy powinni wczesniej strzelic jeszcze jedna bramke, prowadzic 2-0, 3-0 i teraz nikt nie mowilby o jakims karnym z kapelusza

no oczywiscie, ze szkoda, ze w taki a nie inny sposob potraktowal nas sedzia..ale patrzac na przebieg calego meczu, bylo na remis

w pierwszych 30 minutach meczu powinno byc 3-0 dla Austrii wtedy mielismy szczescie (czyt. Boruca), pozniej strzelilismy szczesliwie (!) bramke i mecz w drugiej polowie sie odmienil, Polacy powinni strzelic wtedy druga bramke i po meczu
a tak to meczyli, sedzia wyraznie szukal bramki dla Austrii, a ze byli za slabi by strzelic normalna bramke to podyktowal karny i tyle

wniosek: wczesniej powinnismy rozstrzygnac ten mecz..nie byloby zadnego problemu