SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doomsday Howard wyzywa Hardy'iego i krytykuje decyzje UFC.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 926

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Jak dla mnie to ta walka ma mega sens. I mam nadzieję, że do niej dojdzie. Przy okazji jakie jest wasze zdanie na temat 4 porażek z rzędu i trzymania zawodnika nadal w UFC, a w przypadku niektórych po 2 porażkach zostają wylani na zbity pysk?

Zrobie ankietę. Pomimo mojej sympatii do Dana to jest to wg. mnie absolutnie nie fair. Nie ma lepszych i gorszych, każdy powinien być zwolniony po tych 3 porażkach i TYLE. O ile Tito to maszynka do robienia pieniędzy tak Hardy chyba jednak nie.
Dana ponoć trzyma twarde zasady z Ferittami i Silvą ale jednak nie do końca. Myślę, że też stopniowo inni zawodnicy w wywiadach mogą zacząć protestować co do takich decyzji.

Chociaż teraz wpadł mi do głowy trochę inny pomysł. Może to by było lepsze rozwiązanie? Bo jeśli ktoś jest pod ścianą i na skraju wywalenia to często walczy zachowawczo, wykonuje typowe lay n pray byle by tylko nie zostać zwolnionym. Z kolei takie hasło: jeśli idziesz walczyć i dajesz wielkie show dostajesz od nas jeszcze szansę było by lepszym wyjściem?
Sam już nie wiem

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-08-16 04:01:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Najważniejsze to obronić się w ringu albo wygrywasz w taki sposób jak chcesz i potrafisz, a jak przegrywasz to musisz dawać dobre show dla oka, i Hardy daje, dlatego został, no i pewnie przez rynek Brytyjski, dla tej pewnej ilości ppv, gier, innych dupereli.
To samo z Sexyama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są lepsi i gorsi. Tak jak na całym świecie. Tak, moze i Cie zasmuciłem i złamalem Twoj światopogląd, ale równość nie istnieje

Dajesz show - czemu nie dać Ci jeszcze jednej szansy? Mimo że nie lubie Hardy'ego, to w sumie sie nie dziwie ze go zostawili. Chociaż faktycznie jak jeszcze raz dostanie to już będize przegięcie to teraz granica trzymania zawodnika IMO jest utrzymana.

Może to by było lepsze rozwiązanie? Bo jeśli ktoś jest pod ścianą i na skraju wywalenia to często walczy zachowawczo, wykonuje typowe lay n pray byle by tylko nie zostać zwolnionym. Z kolei takie hasło: jeśli idziesz walczyć i dajesz wielkie show dostajesz od nas jeszcze szansę było by lepszym wyjściem?

No właśnie o to chodzi! Trzymajac Hardy'ego, a wywalając nudziarzy którzy nie dążą do tego by skończyć walke tylko wygrać na punkty jak najmniej ryzykujac, zmusza innych zawodników do myslenia.

Może właśnie sobie potem pomyśli jakiś - "****a, mozę faktycznie lepiej pokazać sie z dobrej strony i zaryzykować by spodobać sie publiczności, niż zachowawaczo walczyć i przypadkiem przeyebać - wtedy nieuniknione ze mnie wywalą, a tak to mozę otrzymam szanse!"

IMO dobry ruch ze strony władz UFC, pomijając Hardyego - dobry ruch dający właśnie do myslenia innym zawodnikom.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on Versus 5 Hardy vs Lytle - walki do pobrania

Następny temat

Celtic Gladiator III

WHEY premium