w ostatniej minucie łeb nie pracował powiedział Boniek

nn

...
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1080
Jak można w ostatniej minucie meczu podyktować rzut karny z rękawa przy wyniku 0-1?? Zadając sobie to pytanie trace wiarę w jakąkolwiek sprawiedliwość.
...
Ja sie z nikim nie ścigam w banowaniu i chce żeby było to jasne! (i dlatego miedzy innymi odemnie gość miał dostać tylko na 48h ,bo przegiął ale rozumiem że każdemu sie emocje udzieliły w mniejszym lub większym stopniu)

Koniu ,byłem tu już sporo wcześniej ,zanim jeszcze......

Tak jak mówiłem ,mi też nerwy puściły ale jakieś marginalne granice muszą obowiązywać każdego!

...
Nie rozumiem tego krzyku, że sędzia odebrał nam punkty. Gdyby sędziował zupełnie poprawnie to gol Rogera nie został by uznany.

Nie ma sensu szukać winnych i przeklinać sędziego, bo gdyby Polacy zagrali dobrze, to by wygrali. Zagrali w 1 połowie beznadziejnie, w 2 tak sobie i mają to, co sobie wywalczyli.

Aczkolwiek zgadzam się, że ekipa sędziowska, która robi takie błędy nie powinna być dopuszczona do Euro.