Ilość wyświetleń tematu: 31187

...
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Kulturze? Ty chyba nie wiesz co sie stało. Może na sędziego powinniśmy mówić coś w stylu: "Ty łobuzie, ty. Nonono"
Żałosne są w tym momencie takie apele o kultury więcej. Możesz o żałobe narodową apelować albo o bojkotowanie wszystkiego co austriackie

Ręce które ćwiczą

...
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Pomyślmy w drugą strone, my przegrywamy 0:1 ostatnia minuta identyczna sytuacja to sędzia puszcza gre albo dyktuje wolny w drugą stronę.

Co mu kurde dał ten karny? Gdyby go nie podyktował to nikt by niemaiał zastrzeżeń a tak to teraz ma przesrane

a s****....y z Austrii się cieszyły
nie mówie, żebym protestował jakby karny był na moją stronę, ale zachowałbym się tak chociaż jak Podolski

nn

...
Zobaczcie jak szybko to rośnie

Ide spać żeby zapomnieć o tym sprzedawczyku

...
moze sędzia nie mogl przebolec nieobecnosci repr.Anglii ...

to od poczatku byly dziwne Mistrzostwa . Nagle jakies kontuzje u Blaszczykowskiego i Kuszczaka . PADAKA z Niemcami potem duze nadzieje ze Austrie sie pojedzie . Okolo 35minut to amatorstwo 2oo8 w wykonaniu Poland ... i tylko godzinna dobra gry Polski . Szkoda ze Polska nie byla na tyle lepsza od Austrii by wygrac 2 bramkową zaliczką .

Ja uważam że Polska nie była najsilniejsza kadrowo Jeleń , Kaźmierczak i Brożek ... no i Kuba ktory byl niby kontuzjowany .
Dla Baszczyńskiego lub Glowackiego znalazlbym miejsce w obronie kosztem Jopa lub Bąka . Walizy niech pakują .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-06-13 00:36:45

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
dzis juz ochlonalem, ale wczoraj to sie we mnie gotowalo

****a..
sedzie za***al nam mistrzostwa
****a szkoda

edit: na miejscu pilkarzy to po meczu tak bym mu nayebal, zeby mu sie odechcialo dyktowac wszystko, co chce