SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Szybkie nieporzadane chudniecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 152
Witam mam taki problem, mianowicie nie trenuje około 1,5 miesiąca wcześniej trenowałem 14 miesięcy bez przerwy, systematycznie. Po około 2 tygodniach od zaprzestania treningu zacząłem strasznie chudnąc po tym 1,5 miesiąca spadło 6 kg, zdaje sobie sprawę ze to ma związek z moja praca pracuje na budowie nie jest to ciężka praca głownie przy miotle i łopacie ale 10 godzin dziennie trzeba sie namachać. Pojawia sie pytanie co zrobić żeby uniknąć tego gwałtownego chudniecie czy odżywiać sie jak w czasie kiedy trenowałem czy może w jakiś inny sposób? Nie chce po prostu żeby ten cały czas który poświeciłem na siłownię podczas wakacjach poszedł całkiem na marne i żebym znów nie musiał zaczynać we wrześniu "od początku" bo to trochę by było jak syzyfowa praca.

Dodam tylko ze mam 18 lat, 172 cm wzrostu i obecnie ważę 70 kg

/Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3681
Rada jest prosta ... jedz tak zeby przekroczyc dzienne zapotrzebowanie na kalorie ...
Jak sam mowisz masz dosyc ciezka prace, tak wiec potrzeba Ci wiele energii.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz prace bardzo ciężką, więc musisz ją uwzględnić w aktywności fizycznej. Jak machasz łopatą to twoja aktywność wynosi dobre 1.5 Jak policzysz 24 x wagę x aktywność to Ci wyjdzie 2520 kcal. Dołóż do tego z 200 kcal i obserwuj wagę. Jak będzie dalej spadać, to dokładaj stopniowo, aż zobaczysz, że jest ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1691
Zwiększ ilość białka nawet do 2,5g/kg masy, bo Twoja praca to długotrwały wysiłek aerobowy.

be like water...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
nie chodzi tu aby zwiekszac białko, 2g/kg starcza, kluczem jest dodatni bilans kcal

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie Samurajko Co mu da to, że białko podwyższy, jak będzie miał bilans kaloryczny nadal słaby ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1046
włoscy robotnicy do każdego posiłku pija dużo oliwy

oceniaj bliźniego po łapie jego

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1691
No to białko wiadomo,że przy bilansie na plus Chodziło mi o zminimalizowanie katabolizmu przy tym

be like water...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 152
Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA - 75% Węglowodanów

Następny temat

Orbitrek - pomocy :)

electro
Polecane artykuły