SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pij mleko - będziesz wielki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tą laktozą w mleku.
Bo gdzieś czytałem żeby podczas układania diety nie liczyć na nią za bardzo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1022
Chodzi o to, że laktoza jest węglowodanem, i u większości ludzi się nie rozkłada i organizm jej nie toleruje. Chyba 30% ludzi może pić mleko bez obaw. To tak w skrócie, poczytaj na forum jest dużo o tym


MASZ TU FAJNY ARTYKUŁ http://www.gronkowiec.pl/mleko.html

Zmieniony przez - JohnGlock w dniu 2008-06-03 21:36:04
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16414
Chodzi o to,ze to cukier prosty,ktory jest zbedny w diecie.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
ogólnie mówiąc laktozy sie unika, co nie znaczy ze nie można pic mleka wrecz przeciwnie, tylko wszystko z umiarem, wracając do tematu laktoza(cukier mleczny) jest cieżko trawiona przez nasz układ z powodu braku lub niedoboru odpowiednich enzymów

zdr

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9821
Jezeli twoj organizm wytwarza dopowiednia ilosc enzymu o nazwie laktaza to nie musisz rezygnowac calkowicie z produktow melcznych.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16414
Slyszalam,ze nietolerancja laktozy oprocz tego,ze moze byc po prostu wrodzona bierze sie z tego,ze dziecko,ktore nagle zostaje odciete od mleka matki i poza tym juz nie spozywa nabiału cos tam sie zaburza i w wiekszym wieku juz ma jakies uszkodzenie z laktaza.
Albo,ze mleko jest zdrowe,ale tylko wtedy gdy pije sie je tylko od jednej krowy ciagle,wiec jesli ktos kupuje,a nie jest jakims rolnikiem to jest niby zle.
Nie wiem jaka w tym prawda.

W owocach tez jest cukier prosty,a z drugiej strony one maja sporo zalet
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21154
Ale w owocach jest "inny" cukier niz w produktach mlecznych
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak tolerujesz mleko to pij, byle nie za dużo. Ale lepsze są kefiry,jogurty naturalne i maślanki. Zawierają pożyteczne bakterie i są o wiele lepiej przyswajalne i strawne niż mleko.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
XERAN

w owocach jest fruktoza
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21154
A w mleku galaktoza.
O tym wlasnie napisalem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie produkty kupic???

Następny temat

Kilka kilo

electro
Polecane artykuły