Szacuny
386
Napisanych postów
37478
Wiek
6 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
126451
bez ułożenia, usystematyzowania odzywiania raczej niewiele zrzucisz.
możesz na poczatek zastosować taki model odzywiania- po równo białka, węgl. i tluszczy- np. 2,5g. na kg. masy ciała...
ale reszty dowiesz sie już napewno w dziale ODZYWIANIE.
aha- no i rozdzielaj to zawsze na wiecej posiłków/małych/ nawet 6.
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid