Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Najlepiej tak by po miesiącu były efekty. Jakie ćwiczenia i jak je robic, co najlepiej wtedy jeść. Jestem tu nowym łosiem i nic niewiem więc dzięki za odp. A mam 176cm i 70kg a chciałbym więcej tak ok 75/80kg.
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jeśli nie masz zamiaru koksic, to raczej zapomnij o 1 miesiacu.Prawdziwe rezultaty widać dopiero po pół roku ,może szybciej zalezy kto ma jaką genetyke.
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
nie lubie tak odpowiadac, ale coz, sam sie prosisz... w miesiac to chyba musialbys owinac rece bandazem elastycznym (grubo) i na to bluza z dlugim rekawem, optycznie powiekszysz sie rewelacyjnie, a ze lato mamy takie sobie to moze wytrzymasz
ps. kiedys ktos powiedzial, ze kto pyta nie bladzi, w tym przypadku radze wpierw czytac,a potem pytac...
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
tacy co chcą po miesiącu mieć efekty dzielą się na 2 kategorie:
- zaczynają od metki
- po 2 miesiącach rezygnują.
zmień nastawienie, albo zmień dziedzinę, np. poszydełkuj sobie, w miesiąc powinieneś dać radę machnąć jakiś szalik
Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
Szacuny
4
Napisanych postów
2914
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
17433
Niestety moi przedmówcy mają rację. Dodatkowo Ci powiem, że pierwszy miesiąc treningów może zakończyć się zjazdem masy a nie jej zebraniem.
Moja propozycja jest taka -> pomyśl strategicznie i długodystansowo. Następne wakację są Twoje pod warunkiem, że zaczniesz już dzisiaj i będziesz uczciwie jechał przez rok.
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Widzę że żle sformulowalem pytanie no cóż. Chodzi mi o to by wzmocnić ramiona bo na razie wyglądają jak łydki żaby (nie musze mieć tam 50cm obwodu) Poprostu od jazdy na roweże i grania w piłkę mam jakoś tam rozbudowane mięśnie nóg (czterogłowy i dwugłowy). Natomiast zaniedbałem ręce. A co do miesiąca to macie racje bo nogę po zerwanym mieśniu w pachwinie - Przywracałem do zdrowia przez 8 miesięcy (ale po trzech już grałem na 70% możliwości).
Szacuny
4
Napisanych postów
2914
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
17433
No to nic innego tylko poszukaj na Forum dobrego systemu treningowego na ramiona i go zastosuj. Powinno być dobrze, a takich programów było tu juz bardzow wiele.
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Fighter, jak ty potrafisz pocieszyć! oczywiście, na zawodowstwo nie liczę bynajmniej, jednak ciągnie mnie do walki, myślę, że jeszcze trochę i dojrzeję do tego. tylko ten brak czasu...
a co masz na myśli mówiąc o ciekawych doznaniach?
Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
Szacuny
4
Napisanych postów
2914
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
17433
Przyjedź do mnie to Ci pokażę )))
A kto Ci powiedział, że zerwany mięsień kończy Twoją karierę. Nie możesz kopać ok, ale chodzić możesz ? A jak tak to potrenuj trochę boksu, może nawet trochę karate i dźwigni. Masz walkę, nie jest to może to czego oczekujesz ale od przeznaczenia nie uciekniesz. Jak to lubisz to każdy sposób jest dobry.