zabrzmiało conajmniej intrygująco!
wiem wiem, na dzień dzisiejszy nie mogę poświęcić 5-ciu dni w tygodniu na trenigi (siłownia i walka), ale mam nadzieję, że niedługo się to zmieni, w najgorszym razie dopakuję się jeszcze trochę a potem zacznę robić HIT'a raz w tygodniu i zacznę walczyć. jak czytam Wasze posty to mnie w dołku ściska...
pozdrawiam
Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
wiem wiem, na dzień dzisiejszy nie mogę poświęcić 5-ciu dni w tygodniu na trenigi (siłownia i walka), ale mam nadzieję, że niedługo się to zmieni, w najgorszym razie dopakuję się jeszcze trochę a potem zacznę robić HIT'a raz w tygodniu i zacznę walczyć. jak czytam Wasze posty to mnie w dołku ściska...
pozdrawiam
Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"