SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kopanie leżącego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11928

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
to weż mi "o wielce widzący" opisz ja wygląda stamp

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
coz za szlachecki tytul,odpowiedz masz w słowie "stamp" moze to nazwalem niewlascie
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
odpowiedz masz w słowie "stamp" moze to nazwalem niewlascie

owszem. Literówka w nazwie.
Chciałem tylko sprawdzić czy po prostu sie machnąłeś czy "nie jesteś w temacie" a rzucasz na prawo i lewo innym że niewiele w życiu widzieli.

To jest STOMP

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no kwiatki sie zdarzaja

Zmieniony przez - pila24 w dniu 2008-05-22 19:06:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6036
Tak jak poprzednicy, jeśli walka jhest 6v1 to jestem przeciw i takich ludzi powinno sie rozstrzeliwać. Lecz jeśli jest jakiś koleś na osiedlu który sobie kozaczy, nawet jak mu nakopiesz to on dalej cie szma*i i mówi że przegrał bo miał zaluźne skarpetki, to najechać go po szkole zbutować mu tak twarz żeby mu jądra musieli obciąć. Takie jest moje zdanie
...
Napisał(a)
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32016
Wszystko zalezy od miejsca i przeciwnika. A jak juz kopac to okopywac rownomienie co by sie nie wypaczyl.

Pzdr

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2009
Dlatego powinno się nosić broń palną, żeby strzelac do takich bohaterów, którzy kopią już leżącego.
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
pewnie,najlepiej kałachy...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32016
Lepiej strzelic sobie brolka...

Pzdr

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3303
Ogolnie nie lubie kopac lezacego ale jak przeciwnik tak samo robi to co zrbic 2 buty na ziemi starcza
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

MMANIAK.PL-pytania,sugeste,rozmowy z nowym partnerem działu!

Następny temat

Crazy Muay Thai Fighter

electro
Polecane artykuły