SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie kopanie i skakanie stunt

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
Siema jestem bardzo nierozciągnięty. Nogę ledwo co mogę wyprostować do poziomu. A schylić się do kostek to nie dam rady...

Dobra sprawa jest następująca muszę się szybko jakoś rozciągnąć dajcie jakieś ćwiczenia itp by można było wysoko podnosić nogi itp. Bo muszę ogarnąć parę trików z przeskokami itp. coś takiego :





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Poza tym przy założeniu, że akrobacje na motorze to nie jest chwilowa zajawka tylko pasja, to pewnie nie zniechęci Cię to do trenowania. Za rok będziesz o wiele bardziej rozciągnięty jeśli będziesz regularnie ćwiczył, a rok zleci bardzo szybko. Za to jak nie będziesz ćwiczył, to za rok będziesz myślał "cholera, czemu nie zacząłem wtedy"

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Cześć, ile masz lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
17 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1047
Chodzi o motocykle, a nie o sztuki walki jak dobrze widzę? Tutaj masz dobry temat https://www.sfd.pl/Jak_się_rozciągać_żeby_miało_to_sens_-t257887.html  tylko, że nie wiem jak to się może mieć do stuntów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
Tak chodzi o motocykle. Przejrzałem 16 stron i idę ćwiczyć :D Ile czasu mi zajmie dobre rozciągniecie tz. po jakim czasie bd. dobrze rozciągnięty ? W miesiąc się wyrobie ? zakładając że będę ćwiczyć codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Lepiej nie robić codziennie rozciągania, to też wymaga regeneracji. Co drugi dzień rób. Zawsze dobra rozgrzewka najpierw. Ile Ci to zajmie to nie wie nikt. Ale w miesiąc możesz spore postępy zrobić.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1047
Nigdy się nie rozciągałem do szpagatu ani wysokiego kopania, ale po znajomych którzy to robili wiem, że była to kwestia od roku do dwóch lat. To bardzo indywidualna sprawa.
Poza tym najlepiej jednak jeżeli nie będziesz trenował tego samodzielnie. Temat z linku potraktuj raczej jako motywator czy zbiór przydatnych informacji. Dobrze by było gdybyś obgadał to na żywo z osobą, która ma odpowiednie uprawnienia i doświadczenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9388
No, jak masz więcej niż 12-13 lat, to już nie ma szybko...

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Usunięty przez wirda za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
Trochę tak lipa słyszeć że jest się już na coś za starym :( Zrobiłem dziś ten trening dynamiczny i izometryczny do tego parę własnych ćwiczeń mam nadzieje że coś z tego będzie. Za miecha się odezwę i zdam relacje czy coś się polepszyło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1047
Spokojnie efekty na pewno będą, ale zajmie to trochę czasu i wysiłku. Trzeba być cierpliwym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo proszę o pomoc. !

Następny temat

Czy we Wrocławiu odbywają się treningi Savate?

WHEY premium