PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
"Takiś mocny? To dawaj na solo".
Ale w większości wypadków faktycznie wygląda to mniej więcej tak:
START - 1vs1
JEDEN ZYSKA PRZEWAGĘ - 1vs20
SEKUNDĘ PÓŹNIEJ - 20vs20

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti
Kopanie na ziemii to bardzo niebezpieczna rzecz, lecz skuteczna.
Ja jestem Za.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
preferuje dosiad łokieć w ryj a jak się uda to jakieś duszonko (w ramach możliwości oczywiście)..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."
doradca C/S ze wskazaniem na combat
ale dla najgorszych wrogów to dosłownie naskok dosiad odrazu wjazd łokciem
wsumie to już KO powinno byc
co innego jak 5 kolesi dla zabawy kopie przypadkową ofiare
to jest penerstwo i powinno sie ich wyslac do obozów zagłady.
Pozdrawiam
Na zdrowie!
Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

hahaha
Tak brawo dla Dawida.Kopałeś leżącego???I co fajnie było???Może jeszcze z kolegami???Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.
Krzysztof Piekarz