SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Które białko lepsze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 696
mam pytanie które białko jest lepsze (prosze wziąść też pod uwagę różnice kosztów czyli czy np nie lepiej zainwestować w tańsze)

Oxy-Gen Protein 80
ostrowia wpc 80
hi-tec protein
jakieś wasze propozycje? (chciałbym cenowo zmieścić sie do 250-300 zł) z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31045
ostrowia wpc 80

BTW. chodzilo Ci o przedzial cenowy 25-30 ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 696
;) 250-300 chce troche większa ilość zakupić od razu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 357 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10764
Jak chcesz coś lepszego jakościowo to polecam MRM Metabolic Whey, zszamałem już ponad 4 kg i jestem bardzo zadowolony. W sklepie SFD dostaniesz je w bardzo dobrej cenie 139zł za ponad 2 kg. Pzdr.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1710 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33009
z tych co podałeś to ostrowia, reszta to szajs... nie wiadomo co ejst w środku...

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1710 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33009
z tych co podałeś to ostrowia, reszta to szajs... nie wiadomo co jest w środku...

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 696
dobra to tamte odpadają teraz kwestia ostrowia czy coś co proponują panowie wyżej? lub jakies inne białko?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1710 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33009
Ostrowia najtańsza. Wszystko zależy od funduszy, jeżli stawiasz na ilość to bierz ostrowię.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
żadne z tych co wymieniłeś...

No może ostrowia, ale to w ostateczności

Jak cchesz pogadać to podbij na gg

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki gainer for me

Następny temat

kreatyna przy areobach??

electro
Polecane artykuły