SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które białko lepsze ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
witam zamierzam kupic białko do uzupełnienia diety bo ciezko mi z samego jedznia wyciagnac odpowiednia ilosc
wacham sie miedzy 2
olimp sp80
olimp egg protein 80
ktore wedlug was jest lepsze ceny sa porownywalne a ja nie wiem ktore jest lepsze

jeszcze jedno pytanie zamierzam tez zrobic przed wakacjami cylk na kre-alkalyn mega caps olimpu i nie wiem czy do tej formy kreatyny tez potrzebny jest transporter np carbo lub dextroza ?

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej imo sp80 - mieszanka
jajeczne dobre na noc, ale sp80 też ma jajo, więc bardziej się opłaca
carbo jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
sp80 - jadłem i jem nadal -zadowolony i ekonomia przede wszystkim

olej dextro, wal carbo - energia + transporter

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
dzięki za odp wybiore sp80

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
co do kreatyny nie wiem czy nie jest dla Cibie za wczesnie jaki masz staz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
hehe o to sie nie martw jestem juz po paru cyklach ostatni na nitro II + TCM i efekty byly fajne +5kg
myslisz ze kre-alkalyn zadziala jeszcze po tym cyklu ?

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
spoko, co do cyklu na KA powinnien zadzialac, zreszta zobacz test zipera w dziele z testami a przed KA bral inne stacki i zadzialal bardzo dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA

Następny temat

Potężne wspomaganie przy szybkim dojściu do dawnej formy

WHEY premium