SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

RIBBF SOUTH COAST BODYBUILDING CHAMPIONSHIP-DENIS WOLF SUPERSTAR

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25814
Gratuluje wystepu- bo samo przygotanie sie to wielkie osiagniecie.
Co do sylwetki to zabraklo nog i jej definicji. Z tego co widze masz chyba braki w pozowaniu- zdjecia tylem, ze zdjec przodem nogi rozstawione zbyt szeroko.
Ale Sog sie nalezy
zdr
...
Napisał(a)
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25684
Głodziu tak też mi się wydawało,że coś jest nie tak w ustawieniu tych nóg tyłem,myślisz że trzymając je bliżej wyglądałoby to lepiej??
ps.jeszcze raz gratulacje wystepu na debiutach,Twoje "łapska" robią wrażenie.ps.podbije na gg,mam kilka pytan.
Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5295
przekonkretnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
Giszman możesz podać namiary na swojego maila? mam kilka pytań
gratuluje występu / super :)
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Gratuluję startu!

nogi do poprawy,ale to wiesz sam najlepiej przecież co i jak.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25684
Jeszcze raz dziękuje wszystkim za miłe słowa,jeszcze dwa dni odpoczynku i wracam do treningów.W pazdzierniku wybieram się na ms.Irlandii,do tego czasu zamierzam skoncentrować się najbardziej na poprawie nóg i lepszymi wcięciami.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4035
Giszu omg to co napisales w czesci "o mnie" w profilu to az sie neichce wierzyc ( daj fotke z poczatku przygody ) xD Niesamowity postep

Hehe teraz moge to daje no i tobie tez sie nalezy SOG
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25814
Gisz, jasne ze wygladaloby to lepiej a juz na pewno profesjonalniej . Spojrz na swoje zdjecie najszerszy przodem i powiem tylko tyle ze odstep miedzy kostkami nog powinien byc ok. 5 cm.- zobacz u siebie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja siłownia w pracy

Następny temat

skarab kilka fotek

electro
Polecane artykuły