Szacuny
77
Napisanych postów
11983
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
79498
Dokładnie w tłumaczeniu to 2 Cudzoziemski Regiment Spadochronowy.Ponoć poziom szkolenia jest u nich dość wysoki,szkolą się w różnych warunkach klimatycznych i działają w różnych ogniskach zapalnych na świecie.Ale to co napisane ,a rzeczywistość,to mogą być dwie różne rzeczy.Sparwdzać już niestety nie będęale chociaż skaczą sobie chłopaki i jeżdżą na "wycieczki"
Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.
Szacuny
698
Napisanych postów
6814
Wiek
42 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
68771
Jednostki spadochronowe od zawsze były uznawane za elitarne do tej pory ludzie nazywają mylnie każdego wojskowego spadaka komandosem przyznaje że bardzo miło wspominam 2.5 roku w 18bdsz gdzie miałem przyjemność wykonać w sumie 21 skoków.Wracając do tematu to niektóre jednostki "marke" wyrobiły sobie przed laty a obecnie nie są w stanie dorównać własnej legendzie tak moim zdaniem jest z Marines widziałem te kobiety i dzieci w Iraku i porażka na całej linii działaliśmy z plutonem specjalnym MP i 3BCT podlegającej pod 82dywizje powietrzno-desantową i na nich złego słowa nie moge powiedzieć.
Podobnie może być teraz z LC obniżenie lotów bo ludzie inni się zgłaszają nie to co kiedyś
..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."
Szacuny
1
Napisanych postów
15
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
99
co dokladnie mam wam napisac ze we francji rzolnierze maja
35 godzinny tydzien pracy + sluzby jako nadliczbowe
w LC 42godziny placone 35 bez wyjatku na regiment w 2repe nawet 72 godziny placone niezmiennie 35 wolne soboty oficialne od 1969roku w LC od 2000 kiedy zostali podani do TE przez ADEFDROMIL
dalej
konstytucjia FR gwarantuje wolnosc zawierania malzenstw
regulamin LC nie limity 8 lat sluzby i zgode polkownika
po zapoznaniu sie z teczka twojej przyszlej zony i mniej wiecej
6 mscach rozpatrywania albo udzieli albo nie
co do prostytucji mentalnej to powroce w innym poscie
bo temat na trylogie a nie krotka odpowiedz
Szacuny
698
Napisanych postów
6814
Wiek
42 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
68771
Pytanko zakładając że miałeś pozwolenie na służbe w LC czy jakoś liczą ją do emerytury w kraju?
..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."
Szacuny
1
Napisanych postów
15
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
99
prosisz to masz pisze ze sluzylem 21 lat mea culpa
bo nie sprecyzowalem ze 6 bylo jusz w armi Fr
co nie zmienia w niczym syfu jaki ponuje w LC
jesli moja osoba cie interesuje to to jest
ta zbrodnicza organizacjia ktorej jak widzisz
jeste wspolzalozycielem mozesz wklejic linka na
forum LC i spytac czy mnie ktory pamieta
http://adefdromil.tmp02.haisoft.net/statuts.php zreszta bede na Cameronie wraz z bylym prezydentem s/of
Maj Gize to mozemy sobie pogadac jak sie spotkamy