SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79498
Dokładnie w tłumaczeniu to 2 Cudzoziemski Regiment Spadochronowy.Ponoć poziom szkolenia jest u nich dość wysoki,szkolą się w różnych warunkach klimatycznych i działają w różnych ogniskach zapalnych na świecie.Ale to co napisane ,a rzeczywistość,to mogą być dwie różne rzeczy.Sparwdzać już niestety nie będęale chociaż skaczą sobie chłopaki i jeżdżą na "wycieczki"

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 698 Napisanych postów 6814 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68771
Jednostki spadochronowe od zawsze były uznawane za elitarne do tej pory ludzie nazywają mylnie każdego wojskowego spadaka komandosem przyznaje że bardzo miło wspominam 2.5 roku w 18bdsz gdzie miałem przyjemność wykonać w sumie 21 skoków.Wracając do tematu to niektóre jednostki "marke" wyrobiły sobie przed laty a obecnie nie są w stanie dorównać własnej legendzie tak moim zdaniem jest z Marines widziałem te kobiety i dzieci w Iraku i porażka na całej linii działaliśmy z plutonem specjalnym MP i 3BCT podlegającej pod 82dywizje powietrzno-desantową i na nich złego słowa nie moge powiedzieć.
Podobnie może być teraz z LC obniżenie lotów bo ludzie inni się zgłaszają nie to co kiedyś

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99
co dokladnie mam wam napisac ze we francji rzolnierze maja
35 godzinny tydzien pracy + sluzby jako nadliczbowe
w LC 42godziny placone 35 bez wyjatku na regiment w 2repe nawet 72 godziny placone niezmiennie 35 wolne soboty oficialne od 1969roku w LC od 2000 kiedy zostali podani do TE przez ADEFDROMIL
dalej
konstytucjia FR gwarantuje wolnosc zawierania malzenstw
regulamin LC nie limity 8 lat sluzby i zgode polkownika
po zapoznaniu sie z teczka twojej przyszlej zony i mniej wiecej
6 mscach rozpatrywania albo udzieli albo nie
co do prostytucji mentalnej to powroce w innym poscie
bo temat na trylogie a nie krotka odpowiedz

prezes klubu krztaniarzy

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 698 Napisanych postów 6814 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68771
Pytanko zakładając że miałeś pozwolenie na służbe w LC czy jakoś liczą ją do emerytury w kraju?

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99
o to musisz popytac w polskim Zusie jesli jeszcze bedzie istnial

prezes klubu krztaniarzy

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33896
żeleś i szwejk służyliście w legii ?

edit sorka nie doczytałem. szwejk a jak tak ci sie nie podobało i dawałeś dupy to czemu aż przez 15 lat ?

Zmieniony przez - pysio12345 w dniu 2008-04-27 00:47:28

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64622
przecież pisał że 21 https://www.sfd.pl/SMUTNA_PRAWDA_O_LC:___-t99745-s39.html

edit: chociaż czekaj, na innym forum pisał że 15 http://legia.cudzoziemska.free.fr/phpBB2/viewtopic.php?p=21586&highlight=#21586

to ile w końcu lat tam byłeś szwejku?

Zmieniony przez - mr wallace w dniu 2008-04-27 14:26:18

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
brawo mr wallace za czujność.

To jak to szwejku było z tymi latami służby w LC?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99
prosisz to masz pisze ze sluzylem 21 lat mea culpa
bo nie sprecyzowalem ze 6 bylo jusz w armi Fr
co nie zmienia w niczym syfu jaki ponuje w LC
jesli moja osoba cie interesuje to to jest
ta zbrodnicza organizacjia ktorej jak widzisz
jeste wspolzalozycielem mozesz wklejic linka na
forum LC i spytac czy mnie ktory pamieta
http://adefdromil.tmp02.haisoft.net/statuts.php
zreszta bede na Cameronie wraz z bylym prezydentem s/of
Maj Gize to mozemy sobie pogadac jak sie spotkamy

prezes klubu krztaniarzy

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33896
coś kręcisz chłopie

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ gr.poczatkujaca w łodzi??

Następny temat

judoga

electro
Polecane artykuły