SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki suplement dla wspinacza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8
Witam,

Uprawiam wspinaczkę - ścianka, skałki, jaskinie.

Chciałbym przytyć, równocześnie zachowując proporcję siły do masy - taką jak obecnie.

Mam 170 cm wzrostu, waga ok 50 kg. Jaki suplement powinienem zastosować aby przytyć?

Od pon. do pt 8 h w pracy - na ściankę chodzę 2 razy w tygodniu.

Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
na twoim miejscu odwiedzil bym dzial odzywianie i ulozyl sobie diete z bilansem kalorycznym na +
a na silowni cwiczysz?

a tak to standardowo:witaminki, chela mzb(ne lepszy sen, a co za tym idzie regeneracja) i jak nie jesz duzo rybek to omega-3


A TUTAJ NAJBARDZIEJ PRZYDATNE TEMATY DOTYCZACE DIETY
-Jak Ułożyć Sobie Diete i Jak Wyliczysz Swoje Zapotrzebowanie Kaloryczne!
[https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html] 
-Dieta Na Masę - Dodatkowe Kg Dla Wszystkich Potrzebujących!
[https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html] 
-Wybrane posty dotyczące Odżywiania !
[https://www.sfd.pl/Wybrane_posty_dotyczące_Odżywiania-t280057.html]


DZIAŁ ODŻYWIANIE
[https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html]



Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2008-04-21 13:00:23

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808
Bowie odpusc takie porady!! TomQ-MAG ma racje!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
no to tak... Sam uprawiam wspinaczke od 4 lat;D Forma jest bardzo bardzo dobra... Z suplki które biore to:
stała suplementacja:
bcaa
glutamina
carbo
omega3
witaminki
przed zawodami:
kreatyna(zazwyczaj mono+jabłko)
aakg
no i standardowo witaminki, zma, mzb
Raz na jakić czas redukcja:
spalacz(bardzo lajtowy)
białeczko
bcaa
zma, mzb witaminy
Gdy zaczynałem, tak jak Ty, to brałem bcaa i carbo...
Jeżeli faktycznie brakuje Ci masy(mam nadzieje, że masz diete?) to wtedy możesz walnąc sobie jakiś gainer albo bulk albo białko(w zależności czego Ci trzeba). Jednakże w tym sporcie bardzo ważna jest dieta, regeneracja i trening, suple sa na samym końcu. Poładuj jeszcze z rok i mozesz zrobić sobie jakiś cykl na kreatynie... Narazie dieta, dieta, trening, regeneracja i ewentualnie jakies witaminy, carbo, gainer, białko bcaa...
Pzdr
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIALKO I KREATYNA?? PROSZE O POMOC

Następny temat

Proszę o Pomoc w rozpisce....

electro
Polecane artykuły