Szacuny
51
Napisanych postów
26317
Wiek
112 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
135740
Chyba raczej wszystkie są dostępne , teraz sporo udzi sprowadza towar z USA bo dolar tani. Weź wyszukiwarkę i poszukaj tak napewno będziesz miał o suplach z USA.
Szacuny
0
Napisanych postów
10
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
186
Ok faktycznie jest temat.Sorry.A pytam bo mam znajomego w stanach i chce zeby mi cos wyslal.Ja Pracuje w firmie spedycyjnej w Polsce i przynajmniej raz na miesiąc przychodzi w kontenerze około 10 palet z odzywkami Ultimate Nutriton oczywiście do oclenia to idzie.Ja małą ilość planuje cło omine "układy" ;) Wysyłka przez moją firme paczki np.15 kg to koszt w przeliczeniu 65 złoty.Paczka morska idzie od 4-6 tygodni.Lotnicza droższa-tydzień ponad.
Szacuny
2
Napisanych postów
378
Wiek
38 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
8968
Tylko spalacze (Venom, Scorch, Tight, Redline, Leviathan, itp), mała waga... Wakacje idą, ludzie (w tym masa nigdy nie ćwiczących lub "sezonowców") kupują na allegro na potęgę te specyfiki...