witam. chciałbym się poradzić w sprawie wyboru gainera... jak myślicie, co będzie lepsze, Whey mass gain firmy HITEC czy Mass XXL z TRECA??? z góry dzięki javascript: test('
');
javascript: test('
');
');
javascript: test('
');"A gentleman is never rude, except on purpose"
Krzysztof Piekarz
