Szacuny
0
Napisanych postów
2
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
265
Witam.Zakupiłem gainer activita musli 3000 na opakowaniu jest podane aby brać tak:100gram rozpuścić w 400ml a w necie,że 50 gram rozpuścić w 200ml więc jak brać?Prosze o pomoc.
"Im więcej potu na treningu,tym mniej krwi na ringu..."