Witam
Jestem wlasnie na fazie negatywnej w hst, po tym etapie planuje tydzien przerwy i wziac sie za rzezbe. Hst okazal sie w moim przypadku dosc rewolucyjnym posunieciem oczywiscie w pozytywnym znaczeniu. Cwicze juz prawie 4 lata i dopiero po hst poznalem na jakie bodzce najlepiej reaguje moj organizm. Gdy robilem pierwsze dwa tygodnie tj. okres treningow gdzie wykonuje sie pietnascie powtorzen miesnie bardzo dobrze reagowaly nigdy wczesniej nie mialem takiej pompki. Poczatkowo myslalem ze to zasluga zmiany systemu cwiczen( wszystkie partie, krotkie przerwy, duzo powtorzen) ale przez okres calych dwoch tygodni za kazdym razem tak samo "puchlem". Mialbym prosbe o nakierowanie badz rozpisanie treningu typowo na rzezbe ktory podobnie by dzialal co dwa pierwsze tyg hst. Mysle nad tym by teraz do wakacji robic ciagle tym trybem 15 powtorzen ? Choc okres tych dwoch tygodni nie pozwolil mi zaobserwowac straty wagi, to za krotko, a chodzi mi o utrate fatu i utwardzenie miesni. Do tego zaopatrzylem sie w spalacz, bialko, bcaa, krete(3-5g dzienie dla efektu antykataboliczny). Za wszelka pomoc i opinie bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam serdecznie.
Jestem wlasnie na fazie negatywnej w hst, po tym etapie planuje tydzien przerwy i wziac sie za rzezbe. Hst okazal sie w moim przypadku dosc rewolucyjnym posunieciem oczywiscie w pozytywnym znaczeniu. Cwicze juz prawie 4 lata i dopiero po hst poznalem na jakie bodzce najlepiej reaguje moj organizm. Gdy robilem pierwsze dwa tygodnie tj. okres treningow gdzie wykonuje sie pietnascie powtorzen miesnie bardzo dobrze reagowaly nigdy wczesniej nie mialem takiej pompki. Poczatkowo myslalem ze to zasluga zmiany systemu cwiczen( wszystkie partie, krotkie przerwy, duzo powtorzen) ale przez okres calych dwoch tygodni za kazdym razem tak samo "puchlem". Mialbym prosbe o nakierowanie badz rozpisanie treningu typowo na rzezbe ktory podobnie by dzialal co dwa pierwsze tyg hst. Mysle nad tym by teraz do wakacji robic ciagle tym trybem 15 powtorzen ? Choc okres tych dwoch tygodni nie pozwolil mi zaobserwowac straty wagi, to za krotko, a chodzi mi o utrate fatu i utwardzenie miesni. Do tego zaopatrzylem sie w spalacz, bialko, bcaa, krete(3-5g dzienie dla efektu antykataboliczny). Za wszelka pomoc i opinie bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam serdecznie.
Krzysztof Piekarz