SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

który sprzęt lepszy ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1163
oglądam sprzęty i próbuje coś skompletować. Mam kilka pytań. Które według Was rozwiązanie siedzonka w ławce jest lepsze, w tym
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/12
czy to
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/33

wydaje mi się że to pierwsze rozwiązanie jest wygodniejsze i pozwala szybciej zmieniać kąt siedzonka

aha i jeszcze jedno, warto zainwestować w osobne stojaki na sztange ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1535
ja polecam laweczke nr 2 i oczywiscie osobne stojaki :D
polecam---> https://www.sfd.pl/SPRZET_Kamil88-t326231.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8207
Odpowiem Ci na pytanie apropo stojakow - TAK



Zmieniony przez - atm3d w dniu 2008-03-25 16:29:48
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2356
wybrał bym tę drugą ławkę a co do osobnych stojaków to oczywiście tak mogą one się przydać w kilku ćwiczeniach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 427 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6084
imho

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/12

ten sprzet jest lepszy , mniej ******lenia z przestawianiem siedziska to raz , a dwa ze solidniejsze to o wiele jest

"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 77039
jeden pieron

do tej 2giej możesz dodatkowo dokupic modlitewnik czy prase na nogi. w kwesti wygody nie sądze by była różnica jakaś istotna.

stojaki oddzielne są oczywiscie ok
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ławka nr 2.

a co do stojaków to wybrał bym takie
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/4/14

wszystko razem stanowi bardzo praktyczny i dobrze funkcjonalny sprzęt.

pzdr/

Zmieniony przez - artist_06 w dniu 2008-03-25 17:26:01
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1163
a gryf jaki polecacie, z radełkowaniem czy bez? bo tu znowu kwestia pieprzenia się z przykrecaniem zacisków..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
radełkowaniem??

ja mam zaciskowy i służy mi b.dobrze w gwintowanym te zakrecanie hmm chociaż jak kto lubi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8207
ja mam gwintowane i kufa pitol mie szczela

chcesz miedzy seriami przedramie cwiczyc to kup gwintowane
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26191
Oczywiście że warto zainwestować w osobne stojaki, co do ławeczki to opcja 2.

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 427 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6084
Radełkowane czyli to jest czesc chwytowa gryfu na ktorej powierzchnia jest chropotwa

"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka - pewien problem.

Następny temat

Odporność

Shoty
Polecane artykuły