oglądam sprzęty i próbuje coś skompletować. Mam kilka pytań. Które według Was rozwiązanie siedzonka w ławce jest lepsze, w tym
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/12
czy to
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/33
wydaje mi się że to pierwsze rozwiązanie jest wygodniejsze i pozwala szybciej zmieniać kąt siedzonka
aha i jeszcze jedno, warto zainwestować w osobne stojaki na sztange ?
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/12
czy to
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/33
wydaje mi się że to pierwsze rozwiązanie jest wygodniejsze i pozwala szybciej zmieniać kąt siedzonka
aha i jeszcze jedno, warto zainwestować w osobne stojaki na sztange ?
Krzysztof Piekarz
