Ćwicze jusz 1 rok.jakies efekt sa ale nie mam zbytnio czsu na treningi ale jeszczne nie opuscilem zadnego.moj plan wyglada tak:poniedzialek: plecy:podciaganie na drazku 3x8,atlas gora 3x10,i do klatki sciaganie 3x10,najszerszy grzbietu:podciaganie hantli do klatki 3x10,unoszenie gryfu do klatki w opadzie 3x10,i wioslowanie na atlasie 3x10 piatek:nogi:przysiady ze sztangom na karku 3x10<wspiecia na palcach 3x10,i prostowanie nog na atlasnie 3x10,martwy ciag 3x10 sobota;klatka:wyciskanie na poziomej 6x10,wyciskanie chantli na skosie 3x10,rozpietki 3x10,biceps:unoszenie gryfu na modlitewniku 3x10 ,unosznie chantli jednoracz na modlitewniku 3x10,i skretne unoszenie chantli 3x10 niedziela barki;wyciskanie za karku 3x10,unosznie chantli 3x10,podciaganie gryfu do twarzy3x10,tricepc:podnoszenie w waskim chwycie 3x10,sciaganie linek na atlasie 3x10 ,popki francuskie 3x10 ,zwijanie na sznurku odwaznika,mam nadzieje ze mi pomorzecie.Ćwicze tak pod rzad bi nie mam wolnego czsu w inne dni ale moze da sie cos poprawic zeby byly jescze efeky 

Krzysztof Piekarz

