Witam panowie :)
A wiec mam pytanko jak mam brać bo czytałem gdzieś że niby tak:
MONO + CELL PUMP
DT:
5g mono na czczo
10g CP przed treningiem
DNT:
5g mono na czczo
10g CP po poludniu
jak dla mnie jakos to dziwnie wyglada :? Prosze o odp. kogos kompetentnego
A wiec mam pytanko jak mam brać bo czytałem gdzieś że niby tak:
MONO + CELL PUMP
DT:
5g mono na czczo
10g CP przed treningiem
DNT:
5g mono na czczo
10g CP po poludniu
jak dla mnie jakos to dziwnie wyglada :? Prosze o odp. kogos kompetentnego
Krzysztof Piekarz

');