SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
aha spoko... a ile mi radzisz wyciskać na klate jeżeli max. wycisne 44 kg?

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
lecz jest problem bo ja nie potrafię ułożyć sobie diety

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
w dziale odzywianie powinni Ci pomóc co do diety jesli wyciskasz 44 to zobacz ile razy wyciszniesz 15 razy jak to zrobisz to dołuz do tego ok 2 kg i powinno byc ok

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
Przede wszystkim musisz się zdecydować na konkretny cel treningowy. Masa, siła, wytrzymałość mięsniowa. Wszystkiego na raz się nie da. Treningi są inne.

Co do diety - poczytaj działy Odżywainie. Posty podwieszny przede wszyskim. Tam jest wiedza, która zawsze Ci się przyda.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29127
Poczytaj, poszukaj, bo już jest całe mnóstwo ułożonych i sprawdzonych diet.
To zależy od wielu czynników[jeśli chodzi o ciężar] ale gdy potrafisz zrobić 12 powtorzeń i czujesz, że mógłbyś jeszcze, ciężar jest za mały, jeśli nie potrafisz 8 - za duży.
Zajrzyj także w tym dziale do artykułu Georgu o treningu ACT, i od niego najlepiej zacznij.
Tylko nie zaniedbywuj nóg oraz pleców.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
najpierw bym chciał na mase...mógł by ktoś mi pomóc ułożyc diete? a także mam pytanie co to są rozpiętki?

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29127
Rozpiętki to ćwiczenie na klate, na masę po 1,5 miesięcznym ACT, chyba że wolisz kontuzje i te sprawy.
Mówię poważnie, zacznij od ACT, o wiele lepiej dla Ciebie będzie.
PS. Ile masz lat?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
co do cwiczen to zajrzj do atlasu ćwiczen http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
też bym chciał żeby ktoś mi podpowiedział jak mam ćwiczyć? mam tylko sztangę(60kg. obciążenie), hantle (10 kg.) i oczywiście domowe cwiczenia

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
mam 15 lat.?

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan treningowy-prosze o ocene

Następny temat

Brzuch.

electro
Polecane artykuły