SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dobre połączenie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 209
Witam. Chce kupić Mutant Mass 6,8kg PVL + Cell-Tech Hardcore
3040g Muscletech + Black Hole 90kap Controlled Labs. Czy uważacie że to dobre połączenie na kuracje ? pozatym mam 2 pytania
1) jak brac mutant mass'a oraz cell-tech'a w dni treningowe, a jak w nietreningowe
2) jaką odżywke polecilibyscie do tego na siłe (do 100zł)

Z góry dzieki wszystkim za pomoc :)

Zmieniony przez - Sonic87 w dniu 2008-02-16 19:22:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
nie podałeś najważniejszego.. jaki cel ma mieć ta kuracja?

jaki jest Twoj wiek/staż?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
cel?

staz?

dieta?


a pozatym muscletech wydaje mi sie takim amerykanskim Megabolem... duzo szumu wszystko najlepsze ale tak aprawde to roznie z tym bywa, nie kupie nic z tych ich bajerow nigdy, za te pieniadze mozesz miec duzo lepsze rzeczy



1) jak brac mutant mass'a oraz cell-tech'a w dni treningowe, a jak w nietreningowe
2) jaką odżywke polecilibyscie do tego na siłe (do 100zł)


po tych 2 pytaniach widze ze masz zerowa wiedza na temat odzywek i supli...

mutant to zarcie w prochu... bierzesz wg brakow w diecie

na sile owszem jest ale trening

nie ma odzywek "na sile"

one moge tylko sluzyc pomoca przy treningu w danym celu

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 209
cel - przyrost masy + jakiejs siły
staż - 2,5 roku z małymi przerwami
wiek - 21 lat

Co do mutanta to wyczytałem ze powinno sie brac 260 gr bezpośrednio po treningu, jednak zastanawiam sie czy jeszcze nie wziasc porcji przed samym snem (ponieważ nie łatwo nabieram masy) no i nie wiem jak przyjmowac w dni nietreningowe. Natomiast cell-tech'a chcialbym wiedziec czy przez pierwsze 5 dni powinienem brac 2 porcje (bo tak ktoś mi polecił).Z góry dzieki za ponoc a nie tylko za krytycznie kometarze typu Siodema. peace.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79786
Siodema na pewno nie chcial byc nie mily
do rzeczy:
Mutanta mozesz rozbic sobie na dwie porcje po 130 g. Bierzesz gdy masz brak w diecie.
Co do produktow muscletecha uwazam podobnie jak siodema ze sa one przereklamowane, sam nie stosowalem ale po opini znajomych szkoda $ bo produkty tanie nie sa!
Miales juz jakies przygody z suplementami?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 209
przygód z suplementami miałem sporo chciałbym wiedziec pare rzeczy :
1)czy mutanta moge brac na sen
2)czy cell-tech'a przez pierwsze 5 dni mam brac 2 porcje
3)jaka odżywka do 100zł da mi kopa na treningu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79786
1. Na sen to jak juz odzywka bialkowa.
2. Nie, 1 porcja to sa dwie miarki. Na poczatku zacznij nawet od mniejszej dawki.
3. Np shcok Therapy, mala puszka 99 zl starczy ci na ponad 20 treningow przy dawkowaniu po jednej porcji.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki??

Następny temat

Pierwsza redukcja

electro
Polecane artykuły