SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

gain bolin 6000 vs masa xxl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 468
tak jak w temacie co lepsze do takiego zestawu
1.kreatynke mono-OLIMP
2.dextro juice-OlIMP
3.HMB-1250mg-OLIMP
4.BCAA mega caps-OLIMP
5.VITALIFE Amino 4600

- :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11986
Tak, ale i tak wszystko zależy od ogółu diety (bilansu kalorycznego). Dlatego takim gainerem np. między posiłkami/w szkole/po treningu można fajnie podbić kcal w diecie

A to czy potrzebujesz Mass XXL + ostrowia czy samego gain bolica zależy od tego jakie masz zapotrzebowanie i braki w diecie.

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 135740
weź gain bolic i nie kupuj dextro bo jest zbędne ;]

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11986
Zależy ile masz $$. Chociaż ja bym nie kupował dextro i aminokwasów i za tą kase kupił właśnie Gain Bolica + białko.

Chociaż nie wiem czy to już masz czy dopiero kupujesz.

pzdr.

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 11455 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 83143
Aminy jeśli na masie to bym wrzucał 15 g przed treningowo
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Na masie aminy nie potrzebne na takim poziomie - stażu

Dobry posiłek przed treningowy.

Gainbolic duzo Cukrow-weglowodanow i mało białka (15 gram) i dodatkowo 1,5 grama kretyny na 100g proszku

Lepszym Gainerem jest Mutant Mass , Mass XXl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 468
1.kreatynke mono-OLIMP
2.dextro juice-OlIMP
3.HMB-1250mg-OLIMP
4.BCAA mega caps-OLIMP
5.VITALIFE Amino 4600

to juz mam kupione...teraz musze kupic odzywke...

- :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1043
Mi się wydaje że w twoim przypadku lepszy będzie MASS XXL ponieważ tu masz więcej białka a ty tam masz już kupioną dekstrozę więc może trochę za dużo będzie tych węglów...

Nie liczy się kultura, liczy sie muskulatura...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 468
sory ze tak odp.pod odp....vitaminki dostałem w prezencie....
rozchodzi sie tylko o odzywke..
a dextro juice kupiłem do kreatyny tam taurynka jest itd..

- :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 468
a czy białko ostrowi to dobre rozwiązanie +masa xxl??

- :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 11455 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 83143
Te aminy przed treningiem to nie jako posiłek tylko zeby wytrzymałośc poprawić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 293
Zamiast tego kup IZOLAT CFM z Vitalmaxa. 90% białeczka ;DD A z tym gainerem to za dużo węglów już by było, i byś się zalał.

Nawet setka metki nie zastąpi dobrej dietki ;DD

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cynk, selen, chrom

Następny temat

Co wybrac?

electro
Polecane artykuły