Cześć mam mały problem, mianowicie chodzi mi o to co mam zrobić. Ważę 67kg mam 170 cm wzrostu, ćwiczę już jakieś 1,5 roku i zastanawiam się jaką dietę wziąć na redukcję - po której chcę ważyć 68 kg( chyba dobra waga będzie, poradźcie). Czyli pierw muszę przytyć jeszcze jakieś parę kilo. Konkretnie chodzi o dietę jaką mam wybrać czy jakąś niskowęglowadonową czy jakąś tłuszczowo-białkową a może jeszcze inną??
Z góry dzięki
Z góry dzięki
Po co mi podpis i tak nikt na niego nie spojrzy !!!
Krzysztof Piekarz
