Witam. Mam takie pytanie ... Czy ma znaczenie to od jakiego cwiczenia zaczynamy trening klatki ? Tzn. Ze jak np w pon. zaczynam klatke od wyciskania na płaskiej to czy w nastepnym tygodniu zacząc od skosu i czy ma to jakies znaczenie ? Ja zawsze zaczynam od wyciskania na płaskiej i dól klatki mam rozwiniety Ok ale z gora juz nie jest tak kolorowo
I tak pomyślałem żeby to może zmienic... Co o tym sądzicie ?
I tak pomyślałem żeby to może zmienic... Co o tym sądzicie ?
Krzysztof Piekarz