A
Klata Triceps barki
Wyciskanie w skosie 2s
Ściąganie linek wyciągu 2s
Wysiskanie sztangi nad głowe 2s
wznosy chantli na boki 2s
Wyciskanie francyskie sztangi 3s
B
Plecy Biceps Nogi
Ściaganie linki wyciagu gornego 2s
Martwy ciąg lub wiosłowanie półsztangą 3s
Uginanie ramion z hantlą 4s
Przysiad ze sztangą 2s
Prostowanie nog 3s
Trening był by wykonywany 4 razy w tygodniu ABAB:
A-Pniedziałek,B-Wtorek,A-Czwartek,B-Piatek.
Prosze o poprawe treningu i czy jest wogole sens brania sie za niego .
Klata Triceps barki
Wyciskanie w skosie 2s
Ściąganie linek wyciągu 2s
Wysiskanie sztangi nad głowe 2s
wznosy chantli na boki 2s
Wyciskanie francyskie sztangi 3s
B
Plecy Biceps Nogi
Ściaganie linki wyciagu gornego 2s
Martwy ciąg lub wiosłowanie półsztangą 3s
Uginanie ramion z hantlą 4s
Przysiad ze sztangą 2s
Prostowanie nog 3s
Trening był by wykonywany 4 razy w tygodniu ABAB:
A-Pniedziałek,B-Wtorek,A-Czwartek,B-Piatek.
Prosze o poprawe treningu i czy jest wogole sens brania sie za niego .
Krzysztof Piekarz
Nie wiedziałem że zaawansowanym sie jest jesli sie ćwiczy pow.2 lata to w takim razie prosze o przeniesienie tematu. Ale siłownia interesuje sie prawie 2 lata ale ćwicze dopiero od 7 bo wczesniej samo wyciskanie było.