SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Działanie Shocka...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31076
Witam!
Dzisiaj kurde pierwszy trening poważny po świętach (tydzień temu rozgrzewkowy) i zarazem pierwszy dzień nowego cyklu(rano mono,przed shock,po storm).
Wyglądało to tak...rano 7:20 5g mono, 7:45 śniadanko. Do szkółki o 11:10-11:25 jadłem 2 śniadanko (na lekcji-bo ja mogę). Potem 13:00-13:20 obiadek. 14:25 wziąłem ok. 21g Shocka,odczekałem 15 minutek,ubrałem się wsiadłem na rowerek i luzem poleciałem na siłkę-15 minut minęło i jestem. Rozgrzewka i zaczynam trening... Trening trwał około 45 minutek. 5 minutek na odsapnięcie i piję Storma. 15 minut i jestem w domu.
Odczucia-Przez cały dzień-do godziny 15:00 było ok...gdy zaczynałem trening jakoś miałem wzdęty brzuch i trochę mi było niedobrze-ogólnie nie czułem się dobrze,byłem taki zmulony...ale zadowolony-pompa była,pobudzenia raczej nie dużo,ale ogólnie na plus...tylko nie pasował mi ten mój lekki ból brzucha...
Pytanie: zawsze tak będzie ?
Dziękuję z góry!
Pozdrawiam!
Franek.

Frank.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8968
Ale mi nie chodzi o mieszanie przez 10 min bo kreatyna i tak Ci się nie rozpuści...

Masz to na dnie, ruszasz shakerem ruchem kolistym, żeby się wir zrobił i na raz szybko to łykasz... Nic nie zostaje... Gwarantuje, od dawna tak robię...
...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
rozne sa reakcje po wzieciu nowych substancji
sprobuj zmniejszyc porcje i stopniowo dochodz do oczekiwanej

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31076
Hmmm może coś w tym jest,pod warunkiem gdyby to na mnie działało-to by chyba miało sens,bo za dużo dla mojego organizmu.
Ale jednak na mnie to nie działało jak powinno...więc hmmm skoro jeszcze się nie rozkręciło,to po co zmniejszać...nie no może się mylę, ale tak mi się wydaje, ale napisz jeszcze raz po tym jak to przeczytasz co właśnie piszę, tak dla pewności
Dziękuję
Pozdrawiam!
Franek.

Frank.

...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
bardzo mozliwe, ze nie mogles doswiadczyc wszystkich plusow
z powodu dyskomfortu

boli cie brzuch, jestes zmulony, wsciekasz sie ze wydales kupe kasy a teraz sie zle czujesz...i ze trening nie pojdzie itd itp

nie boj sie nic, zmniejsz procje i stopniowo zwiekszaj

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31076
A mam jeszcze pytanie odnośnie mono...bo też kupiłem...mam mały problem z łykaniem tych dużych kapsułek (mega caps olimp 1250mg)... Czy mógłbym-kiedy biorę porcję 4 kapsułek-otworzyć każdą,wrzucić do szklanki i rozmieszać i wypić? to zmieni w jakikolwiek sposób działanie/efekty tejże kreatynki ?
Dziękuję!
Pozdrawiam!
Franek.

Frank.

...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
moze jak najbardziej tak zrobic
nie zmieni to w zaden sposob dzialania

aczkolwiek proponowalbym jak juz wysypywac to na lyzeczke, lykac i zapijac woda
bo mono nie rozpuszcza sie tak dobrze i zawsze zostaje osad na szklance

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8963
franek mysle ze mozesz tak robic... ale skoro kupiłes w kapsach to ja bym sie meczył z kapsami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31076
Seewy-rozumiem.
Kamilson-to znaczy,że co ? -Seewy napisał,że nie zmieni to działania/efektów,więc czemu masz takie zdanie?(bo oczywiście możesz mieć własną opinię,ale dlaczego?)
Pozdrawiam!
Franek.

Frank.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8968
Mono w kapsach jest droższe... To tak jakby kupować wodę mineralną w grawerowanych kryształowych butelkach (sporo drożej), przelewać je do plastikowych i te kryształowe wypieprzać do śmietnika...

Jak Ci nie pasują kapsy to kupuj w prochu - zdecydowana oszczędność...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8963
własnie dlatego... skoro drożej płace za kapsy to jem kapsy mono w proszku kupisz czasem o 60% taniej wiec jakas roznica jest
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
Różnicy w efektach nie poczujesz żadnej. Jest to taka sama kreatyna jak w proszku, tylko zamknięta w kapsach. Płacisz z kapsy więcej bo wygodniej brać.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze odzywki:D

Następny temat

co dodac do xpand caplets?

electro
Polecane artykuły