SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

4 mono do wyboru?? doradzcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5561
inkospor 70zl weider 74zl multipower 76zl uniwersal 68zl

4 kretki 4 firm :D ktora wybrac ?? I dlaczego ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9768
ja osobiscie z multipowera bylem zadowolony

Powered by sfd & body-factory
Contra spem spero
sezon2008/2009
Let's get it started!

...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
a ile masz kasy

Ja bym brał z Universala daltego że .. ich Miarki mierza dobrze ich produkty , a ja bym kupił zapewne z Olimpa Mega Capsy

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2008-01-07 15:23:50
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5561
Kasy mam tyle zeby starczyło na te produkty :D. Sa to kreatyny ze znaczkiem creapure i one za zdecydowanie lepsze od od normalnych mono. Wcinałem waidera i olimp mega caps i bardziej zadowolony byłem z waidera
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
no tak ale ktora pierwsza zjadłeś ?

Wex pod uwage czynniki takie jak Staż , Dieta itp.

I jak Czułeś ta Kreatyne ? ja Obcenie Biore TCM Z Olimpa i czuje wieksza wytrzymałość na treningu kreatyna nie daje masy, siły to mozna mylic ze skokiem siły/masy gdy na pcozatku wszsytko fajnie rosnie.

A takze kazdy zachwala pierwsza kreatyna jaka brał ..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5561
pierwsza brałem waidera i to byl moj pierwszy kontakt z kreatyna. Drugie było mega caps. Pierwszy cykl dla mnie byl lepszy chociaz przy drugim miałem juz wieksza wiedze i dieta była bardziej dopracowana i regeneracja. Ale mimo to pierwszy cykl lepiej wspominam. Ale nie wazne. Wiem ze chcesz mi dobrze doradzic ale mega caps nie wchodzi w gre ( nie lubie lykac kapsulek ) ;] .

BTw w ktorych z tych produktow jest miarka ??
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Za pierwszym razem wszsytko dobrze klepie taka prawda jest mnie tez kreatyna fitmaxa xle ja bralem i wogle a sila mi skoczyla nastepne cykle juz nie byly takie.

A czemu Waidera nie sprobujesz

Zapewne w kazdym

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2008-01-07 15:40:01
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5561
Te 4 kreatyny według mnie i mojego dostawcy sa najlepsze;]Jesli chodzi o weidera to z mila checia moge do niego wrocic. Ale slyszełem tez pozytywne opinie o pozostalych kreatynach. ( w zyciu trzeba probowac roznych rzeczy :D )w pazdzierniku i listopadzie miałem cylk na xp i byłem zadowolony. Terach chce zrobic na mono z ciekawosci czy jest sens wydawac duze pieniadze na stecki. ( oczywiscie jak sie ma to lepiej wrac stecka bo kompletniejszy i lepiej smakuje :D ) no ale teraz krucho z kasa a przed matura wypadało by przymasowac jeszcze ;]. Cykl chce zaczac po stodniowce jak dojde do siebie ;]. Jeste wlasnie w trekcie mierzenia macow do HST potem 2 tygodniowa przerwa i ogien z nowym planem ;] Ograniczam silownie z 4 do 3 razy w tygodniu bo trzeba zaczac sie wkoncu uczyc ;]
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Wiesz efekt koncowy bedzie taki sam w sumie i bardzie uzalezniony od diety, treningu i regeneracji przy stackach przedtreningowych fajne jest pobudzenie i pompa na treningu ale mozesz zrobic tak

ze kupisz Zwykle Mono , Dokupisz jakiegos No-Boostera np. AAKG z Olimpa-Treca , Nox3 , Aero2 i bedziesz dodawał przed i po treningu a na pobudzenie zwykla kawe rozpuszczalna

I Oczywiście Odpowiedni posiłek Przedtreningowy

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2008-01-07 15:49:02
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
z tego co pamietam wszystkie wymienione przez ciebie kretki to tzw creapure, czyli wszystkie z tego samego laboratorium - z SKW. panuje taka opinie ze najlepsze mono, to creapure. ktore nie wezmiesz - masz pewnosc ze dobrze wybrales.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32053
a najtaniej z pewnych creapure wychdozi Kaizen i Ultimate, i jedna z tych 2 bym wybrał.

ale jesli juz checsz koneicnzie z tych 3 to Inkospor.

Keep ya head up

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwsza odzywka...

Następny temat

czy moze wywolywac alergie?

electro
Polecane artykuły