Lista zgłoszeń – Juniorki do lat 18
Waga 44 kg - brak zgłoszeń
Waga 48 kg:
1. Karolina Pogożelska - KOBRA „JASS” Kościan
2. Kinga Trzeciak - UKS NIKE Żagań
Waga 52 kg:
1. Klaudia Turzonek – K.S. MEGATRON II Ełk
Waga 56 kg:
1. Natalia Kowal – ULKS LUBIŃ
2. Gabriela Grygo- KS MEGATRON II Ełk
Waga 60 kg:
1. Ewelina Lewandowska – UKS „TECHNIK” Sierpc
Waga 67,5 kg:
1. Agata Sędziak – KOBRA „JASS” Kościan
2. Elżbieta Przełożyńska – TKKF „AZORY” Kraków
3. Magdalena Toczka – UKS NIKE Żagań
Waga 75 kg:
1. Monika Osiorowska – UKS NIKE Żagań
Waga 82,5 kg :
1. Katarzyna Pulut – KS „TĘCZA-SPOŁEM” Kielce
2. Sylwia Kurowska – UKS „ TECHNIK” Sierpc
Waga 90 kg brak zgłoszeń
Waga +90 kg - brak zgłoszeń
Lista zgłoszeń - Juniorzy do lat 18
Waga 52 kg:
1. Piotr Dobrzyński - KS „MEGATRON II ‘’ Ełk
2. RadosłAnabolic Window Wesołowski - Warszawa
3. Kamil Ciechanowicz - Warszawa
4. Patryk Słodkowski – UKSS „TROPS” Wschowa
Waga 56 kg:
1. Mateusz Ochlak - – KS „ZAMEK” Kurzętnik
2. Tadeusz Pietrzyk – UKSS „TROPS” Wschowa
3. Adam Paluszkiewicz – UKSS „TROPS” Wschowa
Waga 60 kg:
1. Michał Krakowski - KS „FLOTA” Gdynia
2. Daniel Kurszewski - KS „FLOTA” Gdynia -
3. Jacek Olechno – UKS „OSIEDLE BACIECZKI” Białystok
4. Michał Skonieczka - – KS „ZAMEK” Kurzętnik
5. Paweł Sadłyk - BOZ-REAKTYWACJA Koszalin
6. Kamil Dębski - „MICHAEL” Warszawa
7. Sebastian Wodziński - „MICHAEL” Warszawa
8. Piotr Sadowski - Warszawa
9. Jan Krajczewski - Warszawa
10. Damian Grześków – MGKS „HUTNIK” Pieńsk
Waga 67,5 kg:
1. Sebastian Górski – MKS „UNIA” Wąbrzeźno
2. Łukasz Filipowicz – KS „FLOTA” Gdynia
3. Wojciech Wojtkowski - UKS „OSIEDLE BACIECZKI” Białystok
4. Ernest Oroszko - UKS „OSIEDLE BACIECZKI” Białystok
5. Krzysztof Rzymski – KS „ZAMEK” Kurzętnik
6. Krzysztof Ochlak - – KS „ZAMEK” Kurzętnik
7. Bartosz Wasilewski – TKKF „ŚRÓDMIEŚCIE” Legnica
8. Krzysztof Fonał - TKKF „ŚRÓDMIEŚCIE” Legnica
9. Norbert Niesiołek - MKS NAREW
10. Tomasz Tkaczyk - MKS NAREW
11. Paweł Wasilewski - KS „MEGATRON II ‘’ Ełk
12. Piotr Jabłoński - KS „MEGATRON II ‘’ Ełk
13. Sebastian Szewczyk - „MICHAEL” Warszawa
14. Krzysztof Bijak - „MICHAEL” Warszawa
15. Łukasz Dębski - „MICHAEL” Warszawa
16. Sebastian Kołodziejczyk - Warszawa
17. Rafał Partyka – „TERMINATUS” Dąbrowa Górnicza
18. Michał Kozyra – UKSS „TROPS” Wschowa
Waga 75kg:
1. Dawid Śliwiński - MKS „UNIA” Wąbrzeźno
2. Damian Duffa - KS „FLOTA” Gdynia
3. Mateusz Kierzenkowski - – KS „ZAMEK” Kurzętnik
4. Wojciech Ziółkowski – KS „ZAMEK” Kurzętnik
5. Daniel Figurski - MKS NAREW
6. Sebastian Knochowski - MKS NAREW
7. Sebastian Ciechanowicz - BOZ-REAKTYWACJA Koszalin
8. Marcin Bujnicki - BOZ-REAKTYWACJA Koszalin
9. Mariusz Sadowski - KS „MEGATRON II ‘’ Ełk
10. Łukasz Breński - „MICHAEL” Warszawa
11. Arkadiusz Armacki - Warszawa
12. Piotr Górczak – UKSS „TROPS” Wschowa
Waga 82,5 kg:
1. Michał Mikołajczyk – UKSS „TROPS” Wschowa
2. Damian Zieliński – SKS „GRYF” Sierpc
3. JarosłAnabolic Window Maćkowski - KS „FLOTA” Gdynia
4. Robert Malanowski - UKS „OSIEDLE BACIECZKI” Białystok
5. Kamil Stelmasik - KOBRA „JASS” Kościan
6. PrzemysłAnabolic Window Wierzbicki - KOBRA „JASS” Kościan
7. Piotr Piechotka - MKS NAREW
8. JarosłAnabolic Window Stonkiewicz – UKS TECHNIK Sierpc
9. Michał Topolski - BOZ-REAKTYWACJA Koszalin
10. Miłosz Zgryziewicz- BOZ-REAKTYWACJA Koszalin
11. Maciej Bielski - KS „MEGATRON II ‘’ Ełk
12. Michał Łada - KS „MEGATRON II ‘’ Ełk
13. Paweł Żarnowiec – KS „TĘCZA- SPOŁEM” Kielce
14. Marek Cieślak – KOBRA „JASS” Kościan
Waga 90 kg;
1. Mateusz Kraska – UKSS „TROPS” Wschowa
2. Szymon Grys- UKSS „TROPS” Wschowa
3. Krzysztof Penszyński - SKS „GRYF” Sierpc
4. Tomasz Zdanowicz - UKS „OSIEDLE BACIECZKI” Białystok
5. Maciej Tkaczyk – KOBRA „JASS” Kościan
6. Piotr Maćkowski - KOBRA „JASS” Kościan
7. PrzemysłAnabolic Window Jakubiak – MKS NAREW
8. Bartosz Filipczak – HERKULES Warszawa
9. Dawid Opatowski - BOZ-REAKTYWACJA Koszalin
10. Dawid Jędżejewski – BOZ-REAKTYWACJA Koszalin
11. Marcin Skowroński – KS „MEGATRON II ‘’ Ełk
12. Michał Jeż – „MICHAEL” Warszawa
Waga 100kg:
1. Mateusz Czoków – KS „TĘCZA- SPOŁEM” Kielce
2. Daniel Rucki - UKS TECHNIK Sierpc
3. Marcin Jankowski - KS „MEGATRON II ‘’ Ełk
4. Kamil Miszczuk - KS „MEGATRON II ‘’ Ełk
5. Mariusz Kocot - „TERMINATUS” Dąbrowa Górnicza
6. Bartosz Zajączkowski – UKSS „TROPS” Wschowa
Waga 110kg:
1. Mateusz Wołowicz - UKS „OSIEDLE BACIECZKI” Białystok
Waga 125 kg:
1. Paweł Trochimczyk - UKS „OSIEDLE BACIECZKI” Białystok
Waga +125kg – brak zgłoszeń