Był już temat jaką wodę pijecie tzn. chodzi o markę. Ja jednak zadam pytanie jaką lubicie pić wode na siłce ciepłą czy zimną bo ja osobiście lubie jak woda jest ciepła w domu nalewan do butelki szklanej wrzącą wodę z czajnika tak że jak dojade na siłke to woda jest akurat do picia.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
może być zimna, może być letnia
, ciepła ? nie widze sensu, mi by gorzej wchodziło no ale też przeciwskazań nie ma.
, ciepła ? nie widze sensu, mi by gorzej wchodziło no ale też przeciwskazań nie ma.Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz

