Szacuny
5
Napisanych postów
393
Wiek
40 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
9525
tego nie znam, za to brałem mono treca i było git
brałem to z zestawu z dextrozą tylko nie polecam tego dodatku no chyba że komuś zależy na paru kilogramach tłuszczu, chociaż w takiej sytuacji polecam czipsy a nie dex
Szacuny
2
Napisanych postów
1124
Wiek
41 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
23080
Ci ktorzy mowia ze jest jakoscioo bardzo dobra rozumiem ze ja spozywali wiec mnie korci jedno pytanie co w nmiej jest takiego fenomenalnego ze tak drogo kosztuje?
Szacuny
91
Napisanych postów
4613
Wiek
41 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
19327
bo nie slyszalem o niej zlego slowa to raz a dwa napisalem ze ja probowalem ? napisalem jadlem ?
wiec do Twojej wiadomosci:
nie kupuje kreatyn po takich cenach, jesli dzialaja na mnie tansze to po co przeplacac ?? ? ale 2 chlopakow ktorzy chodza ze mna na silke lykali ja i napuchli