SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co sądzicie o tej krecie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 486 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16559
co sądzicie o tej krecie http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/338 moge kupic od kolegi 100 caps ale nie wiem na ile to starczy ewentualnie 2x 100 caps powiedzcie czy to dobra kretka czy moze brac treca

NO PAIN NO GAIN

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
zwykła kreatyna w mega z***ane.j cenie

jak koleżko lubisz przepłacać za wszystko razy dziesięć to kupuj śmiało.

kreatyna jak kreatyna - mąki w srodku nei znajdziesz

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23080
ja od razu ppowiem ze tej akurat nigdy nie zarlem ale *****sko droga skoro za 100 gr ponad 40zl

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 393 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9525
tego nie znam, za to brałem mono treca i było git
brałem to z zestawu z dextrozą tylko nie polecam tego dodatku no chyba że komuś zależy na paru kilogramach tłuszczu, chociaż w takiej sytuacji polecam czipsy a nie dex
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
jakościowo - b.dobra

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19327
jakosciowo bdb - cena tez ja bym wolal zainwestowac w normalne standardowe mono olimp, vital
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23080
Ci ktorzy mowia ze jest jakoscioo bardzo dobra rozumiem ze ja spozywali wiec mnie korci jedno pytanie co w nmiej jest takiego fenomenalnego ze tak drogo kosztuje?

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 486 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16559
hmmm faktycznie 100g za 40 zł drogooo , jednak mysle nad http://www.amocaluk.pl/trec-creapure-ala-wit-b1-500g-p-1109.html brałem wczesniej tez mono treca spoko weszło. A jaki dodatek do mono byscie polecili ?

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23080
tak jak mysallem niktt mi juz na moje pytanie nie potrafi odpwoiedziec

.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19327
firma sie tak ceni ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23080
odnosze wrazenie ze jej jednak nie probowales i wiec po co wpisujesz sie w temat i twierdzisz ze jakosciowo jest bardzo dobra??

.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19327
bo nie slyszalem o niej zlego slowa to raz a dwa napisalem ze ja probowalem ? napisalem jadlem ?

wiec do Twojej wiadomosci:

nie kupuje kreatyn po takich cenach, jesli dzialaja na mnie tansze to po co przeplacac ?? ? ale 2 chlopakow ktorzy chodza ze mna na silke lykali ja i napuchli

tyle ode mnie

pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stacki czy ich działanie słabnie ? :D

Następny temat

jak dlugo gainera + 2 pyt

electro
Polecane artykuły