SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sadzicie o tej odżywce.??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Co sądzicie o tej odżywce: MLO Super Gain 4100. Sklad: modowodzian kreatyny - 10000mcg, pirogronian wapnia - 5000 mcg, HMB - 5000mcg. Chodzi mi o to czy to jest dobra odżywka bo słyszałem roznoe wypowiedzi na ten temat. Jedni mowia ze jest dobra inni ze nie bo jest polączona kreatyna z gainerem a tak byc nie moze. prosze o wypowiedzi ludzi ktorzy sie naprawde na tym znaja i jakis krotki komentarz do tego co jest lepsze i dlaczego. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ładnych głupot się nasłuchałeś...Może powinieneś zmienić siłownię, otoczenie...
Gorsze jakościowo odżywki nie dają takich efektów , jak te lepsze (skład , jakość tego składu...to ma znaczenie!!!) - to chyba logiczne?
jak masz dużo $$$, to ładuj w najlepszy towar na rynku!
a tak w ogóle to te "najgorsze", jak i te " najlepsze" odżywki, bez prawidłowej diety i treningu są tak samo do niczego! A pieniądze wydane na nie są wyrzucone w błoto!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo mały udział białka w tym gainerze...(to już bardziej podchodzi pod carbo) , ale jeśli Twoje braki w diecie właśnie tak wyglądają, iż potrzebujesz dodatkowych węgli, a z białkiem nie ma problemu, to możesz szamać...
z tą kreatyną to taki pic...jak chcesz cykl na kreatynie, to kup mono
udział hmb...jakoś mi się nie chce wierzyć
a taki mix nie ma sensu, ponieważ pijąc gainera zawierającego kreatynę na mleku nie przyniesie to rezultatów żadnych (mleko ma laktozę,jest tłuste i spowalnia ogólnie rzecz ujmując wchłanianie się kreatyny), zaś picie gainera na wodzie niekoniecznie będzie miłe dla podniebienia (choć różnie ludzie lubią...a i różne są gainery i nie wszystkie muszą być niedobre na H2O...)
acha i jeszcze jedno...wracając do początku mojej wypowiedzi...
udział makroelementów:
Białko 7,6 g
Węglowodany 81 g
Tłuszcze 1,8 g
widać zdecydowaną dysproporcję (korzyść węgli), a przy złej diecie + popijanie takiego gainera może skończyć się konkretnym otłuszczeniem
ale to Ty dobrze wiesz, jak wygląda Twoja dieta i czego potrzebujesz, więc nie będę już tym zym prorokiem!
ja np. polecam z tańszych , a naprawdę dobrych gainerów mass xxl firmy trec
albo podobny składowo (troszkę więcej białka) gainer 1 vitalmax'a
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
czy 10 000 mcg to nie przypadkiem 100 mg = 0,1 g = sciemka ?

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1389
10 000 mcg to 1 gram!:)
to taki lipny chwyt reklamowy.
lepiej wygląda 10 000 od 1.
niestety ludzie sie nabierają:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Witam.Bralem jakis czas temu tego gainera i pamietam ze wtedy bylem zadowolony i to bardzo.ale czy teraz by na mnie podzialal....nie wiem.Pozdro

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
-zdecydowanie zbyt malo bialka
-smieszne ilosci suplementow i ich sposob opisania na etykiecie sugeruje, ze ten gainter to taka odzywka dla idiotow
-bierz co innego - gainer1, massxxl
-i swoja droga nie spodziewaj sie efektow po odzywce weglowodanowo-bialkowej - to nie suplement ani koks

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
moj kolega bral tego gainera i przy tej samej wadze wczesniej co ja czyli 65kg wazy teraz 75kg po jednym miesiacu i w sklepach z odzywkami mi tez najbardziej tego gainera polecali bo mowia ze po niej widac efekty. to jak to w koncu jest? prosze o wiecej komentarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
10 kg w miesiac - no no, on chyba na bronzerze i diecie z allegro jechal

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
i obowiązkowo gainer z otwartego pudła z napisem "testowany laboratoryjnie" tez chce tyle przytyc tez chce kto mi pomoze no kto ihaaaaaaaa

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1389
miałem go. zjadłem chyba 4 pudła (6kg). smak taki sobie. efekty jakieś były, ale bez rewelacji. już bym go nie kupił. jak by sie tak na tym rosło to ludize by tylko to kupowali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
bez bronzera i odżywek z alegro sie nie obejdzie

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Agresja

Następny temat

Cell pump, Xpand czy NItrobolon

WHEY premium